Tori z "HP" zaskoczyła fanów nowym projektem. Czy to początek kariery?

Tori z "Hotelu Paradise"
Tori z "Hotelu Paradise"
Źródło: Player/mwmedia
Victoria "Tori" Wojciechowska była uczestniczką 7. edycji "Hotelu Paradise". Dziewczyna rozwija teraz profil na Instagramie, jest modelką i nawet wystąpiła w teledysku sławnego rapera. Jak wyglądała w klipie do piosenki Kubańczyka? Zobaczcie wideo.

Victoria "Tori" Wojciechowska tworzyła parę z Krzysztofem Ćwiertnią, który po zakończeniu show spotkał miłość i jest dziś zaręczony. Tori została singielką. Kubańczyk tak naprawdę nazywa się Jakub Michał Flas. To raper i były freak fighter znany również za sprawą jego związku z modelką Olą Ciupą.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tori z "Hotelu Paradise" o relacji z Krzysztofem po finale
Victoria "Tori" Wojciechowska z "Hotelu Paradise" o relacji z Krzysztofem Ćwiernią po finale
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Tori wystąpiła w teledysku Kubańczyka

Viktoria Wojciechowska pojawiła się w "Hotelu Paradise" jako 22-letnia mieszkanka Oleśnicy, to studentka zarządzania zasobami ludzkimi. Urodziła się w Niemczech i spędziła tam swoje pierwsze 11 lat życia. Dziewczyna jest zafascynowana treningami, podróżami oraz tańcem. Uwielbia bawić się na festiwalach muzycznych.

Kubańczyk funkcjonuje w serwisie YouTube od 2010 roku. Cztery lata temu wydał swój debiutancki album studyjny "Cały ja". Rok później pojawił się krążek "Młody kot", następnie "Dzień po dniu 2" oraz "W zeszłym roku". Artysta wydał nowy singiel pt. "Bukiet róż". W teledysku do numeru wystąpiła Tori z "Hotelu Paradise". Uczestniczka show pochwaliła się tym faktem na TikToku.

Utwór "Bukiet róż" opowiada o bolesnym rozstaniu.

"Tak już mam, że upust emocjom zawsze daję w muzyce. Zarówno wtedy, gdy wszystko się układa, jak i w momentach, w których świat wali mi się na głowę. Staram się jednak pamiętać, że po burzy zawsze wychodzi słońce i chciałbym, żeby pamiętali też o tym moi słuchacze. Ostatnio emocji miałem w sobie tyle, że nie wystarczyło wyrazić ich tylko tekstem. Efektem tego jest w całości skomponowany przeze mnie utwór 'Bukiet róż', w którym zarówno słowa jak i beat są mojego autorstwa" - czytamy wypowiedź Kubańczyka na stronie glamrap.pl.

Tori o "Hotelu Paradise". Co ją najbardziej zaskoczyło?

Po zakończeniu 7. edycji "Hotelu Paradise" Tori w rozmowie z Dagmarą Olszewska dla cozatydzien.tvn.pl przyznała, że nie spodziewała się, że niektórzy uczestnicy aż tak grali! Dostrzegła w ich zachowaniu chęć utrzymania się w programie jak najdłużej.

- To znaczy tak, na pewno nie spodziewałam się, że niektóre osoby [...] aż w takim stopniu mogły być, może nie fałszywe, ale że grały [...]. Byłam świadoma tego, że są tam też gracze, każdy już w pewnym momencie chciał zajść jak najdalej. Już jesteś w takim momencie, dlaczego by tego nie wygrać, tak? No i na niektórych się zawiodłam, ale bardziej po hotelu. Dalej mam dobry kontakt z wieloma osobami, ale po hotelu zawiodłam się na dwóch, trzech osobach, ale nie chcę wymieniać - powiedziała w rozmowie z nami.

Tori nie związała się po programie z Krzysztofem. Wyjaśniła, że nie była gotowa na związek.

- Miałam swoje życie, wiedziałam, że muszę poukładać niektóre rzeczy, ale stworzyła się z tego piękna relacja przyjacielska i naprawdę mamy najbliższą relację, jeśli chodzi o mężczyznę i kobietę. Tak dwa razy w tygodniu mamy kontakt. Mam u niego bardzo duże wsparcie. Cieszę się, że taka relacja się nawiązała i tak jak zawsze też mówię, nic nie dzieje się bez przyczyny - stwierdziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player/mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości