Tori z "HP" zaskoczyła wyznaniem o rzuceniu kulą. "Nie chce tu wskazywać palcem na nikogo"

Victoria Wojciechowska z "Hotel Paradise 7"
Victoria Wojciechowska z "Hotel Paradise 7"
Źródło: TVN7
Finał "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Już 9 listopada dowiemy się, która z par stanie na Ścieżce Lojalności. Wizja końca gry mocno mobilizuje uczestników do działania. Jedną z najpewniejszych par na ten moment wydaje się duet Tori i Krzysztofa. Uczestniczka zdradziła niedawno całą prawdę o rzuceniu kulą. Tego nikt się nie spodziewał!

W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" zawsze sporo się dzieje! Konkurencje i gry nie są jedynie dobrą zabawą, bo ich konsekwencje mogą wpływać na być albo nie być w programie. Toteż walka trwa i staje się coraz bardziej zacięta. Po quizie dotyczącym wiedzy o kobietach z rajem musiał pożegnać się Paweł. Jego los został powierzony mieszkańcom, którzy zdecydowali, że może on wrócić do willi. Tylko jedna osoba była przeciwna. Tak oto Paweł wciąż ma szansę na budowanie relacji z Oliwią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Magda Femme pragnie wziąć ślub. Zdradziła, jak chce go zaplanować
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Tori o rzeceniu kulą

Tori i Krzysztof tworzą jedną z najpewniejszych par w programie. Są sobie wierni od samego początku, z przerwą na nieobecność mężczyzny. Krzysztof deklaruje, że poczuł do Tori coś więcej i chciałby rozwijać tę relację również po powrocie do Polski. Kobieta jest znacznie bardziej powściągliwa w deklaracjach, nie ukrywając, że postawiła pewną granicę, przez którą trudno było się mężczyźnie przebić. Jednak w końcu się udało i Tori coraz częściej pozwalała Krzysztofowi na bliskość cielesną, co zauważyli wszyscy uczestnicy. Mimo to podczas jednej z Pandor przyznała, że o tym, co będzie po "Hotelu Paradise", zdecyduje czas.

"Na pewno zweryfikuje to czas po 'Hotelu', bo każdy ma swoje życie, swoją rutynę. I musimy zobaczyć, czy w prawdziwym życiu się dobrze dogadujemy, bo tutaj jest super. Jeśli faktycznie będzie prawdziwe uczucie, miłość, o której jeszcze tutaj nie mogę mówić, to jak najbardziej jestem na to otwarta" - powiedziała Tori.

Jednak zanim powrót, to najpierw finał. Uczestnicy dobrze wiedzą, kto stanął na Ścieżce Lojalności i czy kula została rzucona. Widzowie na rozwiązanie zagadki będą musieli jeszcze chwilę poczekać, bowiem finał siódmej edycji "Hotelu Paradise" już 9 listopada na antenie stacji TVN7. Do tego czasu uczestnicy mogą zasiewać ziarno niepewności i sugerować, jak potoczyły się ich losy, jednak bez wyjawiania prawdy. Tori zorganizowała niedawno Q&A, podczas którego pojawiło się wiele pytań o jej relację z Krzysztofem. W odpowiedziach poruszyła również temat rzutu kulą!

"Chciałam napomknąć jedną rzecz! Nie chce tu wskazywać palcem na nikogo, ale ktoś kiedyś przy barze powiedział, że rzuciłby kulą, jakby stał na Ścieżce Lojalności ze mną" - powiedziała, wskazując na Krzysztofa.

Co wy na to? Mężczyzna rzuciłby kulą? Czy może Tori zdecydowałaby się zagarnąć pieniędzy dla siebie? Tego, czy staną na Ścieżce Lojalności, dowiemy się już niedługo.

"Hotel Paradise". Tori i Krzysztof zapytani o eliminację. Wskazaliby tę parę!

Im bliżej finału, tym sytuacja w "Hotelu Paradise" robi się coraz bardziej nerwowa. Uczestnicy są w stanie zrobić wszystko, by wytrwać w programie jak najdłużej, a najlepiej — do samego końca. Niestety miejsce w finale jest tylko dla dwóch par, a aktualnie w kolumbijskiej willi zajętych jest wciąż pięć sypialni. To oznacza jedno: z programem prędzej czy później będą musiały pożegnać się aż trzy pary.

Coraz częściej pojawiają się pytania o uczucia rodzące się nie tylko w parach, ale również w całej grupie. Kilkukrotnie Wojtkowi zarzucano brak chęci integrowania się z grupą, która zresztą sama trzyma go bardzo na dystans. Podczas ostatniej Pandory mężczyzna przyznał, że nie ufa Rochowi i ten nie jest w typie jego ewentualnego kolegi. Uczestnikowi wyznanie nie przypadło do gustu, co spotęgowała niechęć, która narodziła się po przegranej w jednej z konkurencji.

Tymczasem podczas poprzedniej Pandory Tori i Krzysztof zostali zapytani o to, kogo wyeliminowaliby z programu, gdyby mieli taką możliwość. Bez większego namysłu wskazali na Alicję i Wojtka, argumentując to najmniejszą liczbą zbudowanych w "Hotelu Paradise" relacji. Ale czy aby to w programie jest najważniejsze?

Czytaj więcej: To ich Tori i Krzysztof wyeliminowaliby z "Hotelu Paradise"! Tego nie było w odcinku

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości