Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła dobrą nowiną. "Witaj w rodzinie"

Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Zarankiewicz
Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Zarankiewicz
Źródło: MWMEDIA
Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła fanów nowym zdjęciem, które zamieściła w sieci. Gwiazda pochwaliła się bowiem fotografią nowego członka rodziny. Wielbiciele zawodniczki MMA w komentarzach pozostawili jej mnóstwo ciepłych słów i gratulacji.

Joanna Jędrzejczyk to polska zawodniczka MMA, muay thai, kickboxingu i boksu. Gwiazda ma na koncie liczne sukcesy sportowe, dzięki którym zyskała rozpoznawalność niemal na całym świecie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Jędrzejczyk pochwaliła się pupilem w sieci

Joanna Jędrzejczyk, mimo iż jest aktywna w mediach społecznościowych i na samym Instagramie ma całkiem spore grono obserwujących ją osób (niemal 2 miliony), to jednak niezwykle rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego prywatnego życia. Tym razem jednak gwiazda sportu zdecydowała się zrobić wyjątek.

Joanna Jędrzejczyk właśnie opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała nowego członka rodziny. Okazuje się, że jest nim uroczy piesek rasy Cavapoo. Do fotografii gwiazda zapozowała razem ze swoim pupilem, któremu nadała imię Daisy. Co ciekawe, piesek już doczekał się swojego konta na Instagramie.

"Moje małe szczęście na które czekałam osiem lat. Witaj w rodzinie Daisy" - napisała pod djęciem Joanna Jędrzejczyk.

Fani gwiazdy są zachwyceni jej nowym pupilem i w komentarzach pod fotografią zachwycają się pieskiem i gratulują posiadania nowego człon ka rodziny.

Joanna Jędrzejczyk przeszła operację

Joanna Jędrzejczyk jakiś czas temu przeszła operację, co oznaczało, że przez kolejnych 9 miesięcy będzie musiała skupić się na rehabilitacji. Gwiazda zakończyła karierę sportową w 2022 roku po przegranej walce z Zhang Weili. W rozmowie dla ESPN rok temu zdradziła, że ma dwa przedsiębiorstwa i fundację, którymi chce się zająć. Marzy także o udziale w rajdzie Paryż-Dakar jako kierowca, chce zostać matką i pomagać innym spełniać marzenia.

Operacja była konieczna po 20 latach profesjonalnej kariery sportowej. Joanna Jędrzejczyk podkreśliła, że jest szczęśliwa, ponieważ poza dwoma operacjami śródręcza nie doznała poważnej kontuzji. Podziękowała lekarzowi i fizjoterapeucie za opiekę i zapewniła, że wraca do zdrowia.

"Doktor miał trochę roboty, ale i tak muszę przyznać, że jestem szczęściarą, gdyż poza dwiema operacjami śródręcza (złamania podczas walk, które były wynikową złego zbijania wagi), to przez całą karierę nie doznałam urazu czy kontuzji, która wymagała ingerencji medycznej czy rezygnacji na jakiś czas z treningów oraz startów. Dużo pomogła mi w tym zdobyta wiedza na studiach, kursach czy współpraca z najlepszym fizjoterapeutą" - napisała na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyłą

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości