Igor z "Hotelu Paradise" schudł przed programem 50 kg. "Trauma zostaje na lata"

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise". Igor Kiełbowski

W poniedziałek 29 sierpnia rozpoczął się 6. sezon "Hotelu Paradise". Igor Kiełbowski to jeden z pierwszych uczestników, który poznał zakamarki panamskiej willi. Wraz z postępującą imprezą i rozmowami z nowymi znajomymi wyjaśnił, że jeszcze do niedawna był niezadowolony z tego, jak wygląda. W metamorfozie pomógł mu tata, jednak, jak zadeklarował, trauma pozostanie z nim na zawsze.

Emocje związane z nowym sezonem "Hotelu Paradise" sięgnęły zenitu. Zniecierpliwieni widzowie poznali pierwszych uczestników 6. sezonu i usłyszeli ich historię. Jak zmienił się Igor Kiełbowski? "Sam jestem artystą, moje ciało jest moim dziełem" - powiedział. 

Igor z "Hotelu Paradise" schudł 50 kg? 

Igor Kiełbowski ma 27 lat i pochodzi ze Szczecina. W "Hotelu Paradise" szybko zwrócił na siebie uwagę dziewczyn. W rozmowie przyznał jednak, że nie zawsze był zadowolony ze swojej sylwetki, a jeszcze do niedawna mierzył się z nadwagą. Po rozmowie z tatą uznał, że chce coś zmienić i podjął się indywidualnych ćwiczeń i diety. 

"Trauma zostaje na lata, a ciężko jest to potem samemu później pokonać, przebrnąć i zaakceptować siebie. (...) W wolnym czasie lubię pograć w szachy, wyjść do filharmonii, na koncert, pójść do kina, bo lubię sztukę. Generalnie sam jestem artystą, moje ciało jest moim dziełem" - powiedział podczas pierwszego odcinka "Hotelu Paradise". 

Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem
Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak opowiedzieli o kulisach 5. edycji "Hotelu Paradise". Za co są najbardziej wdzięczni?

Igor Kiełbowski z "HP" przeszedł metamorfozę

Igor Kiełbowski jeszcze przed rozpoczęciem panamskiej przygody był obecny w mediach społecznościowych. W pierwszym wpisie na swoim profilu na Instagramie opisał proces metamorfozy i tego, że warto walczyć o siebie i swoje marzenia. 

"Od dzieciaka zawsze było mnie 'trochę' w nadmiarze. Często wyalienowany, pomijany przy wybieraniu drużyn na wychowaniu fizycznym. W pewnym momencie swojego życia powiedziałem STOP. Wszystko zależy od nas samych. Systematyka i przekonanie, że robimy to przede wszystkim dla siebie, są kluczem do sukcesu. Już niedługo wraz z grupą przyjaciół zaczynamy nowy projekt, który może być właśnie dla Ciebie. Zawsze stawiaj sobie cele i rób wszystko, żeby je osiągnąć. Nigdy na pół gwizdka, zawsze 110%" - napisał w poście na Instagramie Igor. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości