Nie żyje słynna "Bunia" z "Goggleboxa". Smutne informacje przekazała Iza Zeiske

Nie żyje "Bunia" z "Goggleboxa"
Nie żyje "Bunia" z "Goggleboxa"
Źródło: Getty Images/Instagram
Nie żyje słynna "Bunia" z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". O śmierci pani Teresy poinformowała jej córka, Iza Zeiske. Celebrytka jeszcze kilka dni temu prosiła fanów o modlitwy w intencji schorowanej 87-latki.

Iza Zeiske to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta komentuje otaczający ją świat wraz z synem Joachimem Zeiske. Jakiś czas temu do ich grona dołączyła także pani Teresa, mama Izy Zeiske, pieszczotliwie nazywana "Bunią". Kobieta niedawno trafiła do szpitala, a teraz dowiadujemy się, że niestety zmarła.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

"Bunia" z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" nie żyje

"Bunia" była uczestniczką programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Była mamą Izy Zeiske i tak naprawdę miała na imię Teresa. Przez swojego wnuka Joachima Zeiske była jednak pieszczotliwie nazywania "Bunią". Kobieta bardzo szybko skradła serca widzów TTV. Emerytka miała bowiem dość cięty język i nigdy nie bała się mówić głośno tego, co myślała.

Kika dni temu słynna "Bunia" poczuła się gorzej i trafiła do szpitala. 10 lutego 2024 roku Iza Zeiske poinformowała, że jej matka zmarła. Miała 87 lat.

Serce nasze przepełnia żal, smutek... rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania serduszko naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI. Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. Mamuniu byłaś ogromnie troskliwą, kochającą beż, granic, oddaną beż reszty matką i babcią... Nie wiem, jak poradzimy sobie beż ciebie...
- napisała Iza Zeiske na Instagramie.

Pod postem pojawiła się cała masa kondolencji i wyrazów współczucia również od innych osób związanych ze światem show-biznesu.

"Ciociu Izo wyrazy najszczerszych kondolencji. Dużo siły dla was kochani" - napisała Julia von Stein z "Goggleboxa".

"O Boziu tak mi strasznie przykro!! Ściskam i łączę się w bólu, wyrazy współczucia" - dodała Agata Karabela z "Kanapowczyń".

"Jakie to jest przykre... Najszczersze wyrazy współczucia" - skomentował Dominik Gumienny z "Goggleboxa".

Mama Izy Zeiske kilka dni temu trafiła do szpitala

W 2022 roku pani Teresa trafiła do szpitala w związku z problemami z krążeniem. Wówczas jednak lekarzom udało się skutecznie zawalczyć o zdrowie 87-letniej kobiety. Kilka dni temu słynna "Bunia" jednak znów poczuła się gorzej. Iza Zeiske opowiedziała o tym fanom na Instagramie i poprosiła ich o modlitwę w intencji jej matki.

"Są takie momenty kiedy człowiek nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do życia, bardzo radosny, nie potrafi tej radości wykazać. Wróciliśmy ze szpitala, byliśmy w nim od rana ze starszą babunią. Przyjechaliśmy tylko właściwie tak na moment, ale mamunia musiała zostać. Joachim wraca, a ja tutaj muszę coś porobić i powiem tylko jedno, bardzo was proszę o modlitwę za mamuchnę, bardzo was proszę o modlitwę i zdrowie, błagam was, błagam was" - mówiła Iza Zeiske.

Głos w sprawie ukochanej babci zabrał także Joachim Zeiske, który głęboko wierzył, że "Bunia" pokona problemy ze zdrowiem.

"Pytacie się jak babunia. Dzięki za te wszystkie słowa otuchy i wsparcia. Jechaliśmy dzisiaj do lekarza, bo mieliśmy wcześniej umówioną wizytę u chirurga i w trakcie okazało się, że babcia musi zostać. Dlatego tym bardziej bardzo was proszę wszystkich, moi internetowi przyjaciele o zdrowie babuszki. Po tym jak właśnie zawiozłem mamę do domu, to przyjechałem jeszcze do babuni posiedzieć trochę. Ja patrzę na życie zawsze optymistycznie i pozytywnie, więc byle do rana byle do wiosny jak to mówią" - powiedział

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości