Iza Zeiske z "Gogglebox" napisała książkę. Wyjawiła szczegóły

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swojej książce
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Iza Zeiske jest uwielbiana przez widzów za szczere komentarze i pozytywne podejście do życia, które prezentuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka zaskoczyła fanów nowym przedsięwzięciem. Niedługo zadebiutuje jako pisarka. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o książce pt. "Nigdy nie jest za późno na siebie".

Iza Zeiske wraz z mamą i synem Joachimem oraz mężem Boguszem Zeiske zyskała sympatię widzów TTV dzięki udziałowi w programach stacji. Uczestniczka szykuje się do wydania książki "Nigdy nie jest za późno na siebie". To wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie, zwłaszcza wśród osób, które śledzą jej przygody na małym ekranie.

Resztę tekstu przeczytasz pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" napisała książkę  

Książka "Nigdy nie jest za późno na siebie", jak czytamy w opisie, przedstawia świat głównej bohaterki, Belli, będącej alter ego samej Izy Zeiske. Choć na pozór życie kobiety jest idealne - to odpowiedzialna żona, matka, przyjaciółka i pracownica banku - to wewnętrznie czuje, że jej życie zaczyna przypominać to jej matki. Historia ma być pełna zaskakujących zwrotów akcji i refleksji nad wartościami życiowymi. Autorka stawia pytanie: czy można odnaleźć siebie, gdy życie stawia przed nami nowe wyzwania?

Książka budzi wielkie zainteresowanie wśród wszystkich, którzy pokochali Izę Zeiske jako telewizyjną osobowość. Autorka obiecuje emocje, śmiech i refleksję nad własnym życiem. Iza Zeiske nie boi się poruszać trudnych tematów, jednocześnie podając je w lekki i zabawny sposób, co z pewnością przyciągnie uwagę zarówno jej dotychczasowych fanów, jak i nowych czytelników.

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swojej książce

W rozmowie z Dagmarą Olszewską z serwisu cozatydzien.tvn.pl Iza Zeiske uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej książki. Opowiedziała, że "Nigdy nie jest za późno na siebie" jest skierowana do kobiet po 60. roku życia. Autorka chce zwrócić uwagę na to, że dopiero po zakończeniu kariery zawodowej i wychowaniu dzieci, mają szansę zacząć żyć dla siebie, spełniać marzenia i czerpać radość z życia.

- Napisałam książkę na moje 60. urodziny. Stwierdziłam, że trzeba coś stworzyć dla kobiet właśnie w tym wieku. Bo wielu kobietom po sześćdziesiątce wydaje się, że już życie jakby tak zaczyna zamierać, że pozostają tylko buty na platformie, dłuższe sukienki grzeczne, może jeszcze ciemne, opiekowanie się wnukami... - wyjaśniła.

Według Izabeli Zeiske ważne jest, aby na emeryturze odnaleźć siebie na nowo, nie bać się nosić kolorowych strojów i odnowić miłość małżeńską.

- [...] dzieci wyfruwają z domu, a ludzie starsi zostają. I zaczynają na nowo jakby odżywać, na nowo zaczynają się poznawać, na nowo zaczynają chodzić na randki do restauracji, marzyć o jakichś wyjazdach i po prostu zaczynać tę miłość spokojną w tej chwili tylko dla siebie przeżywać. I to jest właśnie taka książka dla kobiet, żeby one poczuły tę moc, siłę do dalszego działania i do tego, że dla nich też to życie jest stworzone dalej - dodała bohaterka TTV.

Wielu czytelników zastanawia się, ile z losów głównej bohaterki jest prawdą, a ile fikcją. Iza Zeiske, odnosząc się do tego pytania, przyznała, że książka zawiera zarówno elementy prawdziwe, jak i te zmyślone. To mieszanka faktów i wyobraźni, która ma poruszyć czytelników i skłonić ich do refleksji nad życiem, ale także rozbawić.

- Będą prywatne nasze historie, część będzie zmieniona, troszeczkę polotu mojego, ale dużo będzie też prywatności takiej naszej i myślę, że to będą dobre anegdoty. Bo my naprawdę z Boguszem przez całe życie się dobrze bawiliśmy. A Bogusz ma pomysły niesamowite i zobaczycie, jak ja to muszę znosić - żartowała autorka książki.

Czy "Nigdy nie jest za późno na siebie" okaże się hitem? Czekamy z niecierpliwością na premierę.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości