Iza Zeiske "Gogglebox. Przed telewizorem" odwiedziła salon fryzjerski. Zobaczcie, jak wygląda

Iza Zeiske "Gogglebox. Przed telewizorem"
Iza Zeiske "Gogglebox. Przed telewizorem" była u fryzjera
Źródło: Player
Iza Zeiske zyskała ogromną popularność w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", co przełożyło się na liczbę obserwujących na Instagramie. Jej komentarze na temat ulubionych filmów i programów, ale także pogoda ducha sprawiły, że jej losy śledzi oddane grono fanów. Ostatnio Iza postanowiła odświeżyć swój wygląd, oddając się w ręce profesjonalisty. Oczywiście natychmiast pokazała efekty metamorfozy.

Iza Zeiske wraz z synem Joachimem u boku, od wielu lat komentują ulubione programy, seriale i filmy w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnio dołączyła do nich także mama uczestniczki. Ich szczere i naturalne relacje zdobyły serca widzów, którzy śledzą jej życie prywatne na mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" odświeżyła fryzurę

Ostatnio Iza postanowiła dokonać zmiany w swoim wyglądzie i zdecydowała się na odwiedziny u fryzjera w Rokietnicy. Efekty tej wizyty pokazała na swoim koncie na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z fanami codziennymi przygodami.

Uczestniczka znana jest z miedzianego koloru włosów, które lubi mieć obcięte do ramion. Na zdjęciach widać, że podczas ostatniej wizyty u stylisty Iza z "Gogglebox..." postawiła na podniesienie swoich włosów u nasady, odświeżenie ich koloru oraz podcięcie końcówek. Efekt jest rewelacyjny, a Iza wygląda niezwykle promiennie w nowej fryzurze. Jej nowy look nabrał lekkości i świeżości.

Iza Zeiske "Gogglebox. Przed telewizorem"
Iza Zeiske "Gogglebox. Przed telewizorem" przed i po wizycie u fryzjera
Iza Zeiske "Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Instagram Izy Zeiske

Iza Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się tatuażem

Odświeżenie fryzury to nie jedyna zmiana w wyglądzie, na jaką zdecydowała się ostatnio Iza Zeiske. Uczestniczka "Gogglebox...." zaskoczyła ostatnio obserwatorów decyzją o zrobieni sobie tatuażu. O wszystkim poinformowała na Instagramie i wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taki wzór.

"Mam tatuaż, to są łapki, które są skierowane w stronę mojego serducha i one pędzą do mojego serca, ale się okazuje, że ja nie jestem taka oryginalna w tym, bo wy mi wysyłacie swoje tatuaże, i ja wiem, że wśród was mam tych, którzy też tak kochają zwierzęta, którzy też robią tatuaże swoich zwierzątek" — powiedziała na Instagramie.

Iza Zeiske dalej dodała, że tatuaż łapek, który wykonała na przedramieniu, jest symboliczny i nawiązuje do wszystkich zwierząt, które miała.

"Super są te tatuaże, bardzo się cieszę, że się ze mną dzielicie i mi pokazujcie swoje. Ja nie mogłam wybrać ani żadnej łapki, ani żadnego wizerunku zwierzęcia, bo przez mój dom przewijało się masę tych zwierząt, było ich bardzo dużo i ja każde z nich kocham tak samo. Także to jest tylko symbolika tych moich zwierzątek, to nie są odciski żadnego z nich, bo byłyby za małe. Tych, które były, są i będą, mam nadzieję" - mówiła.

Iza Zeiske zrobiła sobie tatuaż
Iza Zeiske zrobiła sobie tatuaż
Iza Zeiske zrobiła sobie tatuaż
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości