Iza Zeiske spędziła imieniny w nietypowy sposób. "Dałam się temu ponieść"

Iza Zeiske
Iza Zeiske świętowała imieniny w gronie najbliższych
Źródło: mwmedia
Iza Zeiske świętowała imieniny w gronie rodziny i przyjaciół. Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wyprawiła przyjęcie u siebie w domu. Nie obyło się bez tańców oraz śpiewania, jednak potem przyszedł czas na nietypową zabawę. Celebrytka wszystko pokazała na Instagramie.

Iza Zeiske zyskała popularność dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta występuje w popularnym formacie telewizji TTV razem z mężem, Boguszem Zeiske. Para słynie z pozytywnego podejścia do życia i otwartości. Małżonkowie zbudowali dużą rodzinę, w której skład wchodzi aż sześcioro dzieci: dwóch synów, którzy są ich biologicznymi pociechami i czworo adoptowanych. Nic więc dziwnego, że gdy państwo Zeiske wyprawiają domową imprezę, jest na niej mnóstwo gości.

Resztę tekstu przeczytasz pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

Iza Zeiske świętowała imieniny w nietypowy sposób

Iza Zeiske pokazała, w jaki sposób świętowała swoje imieniny. Ogromna rodzinna impreza odbyła się u nich w domu. Goście nie tylko spotkali się przy suto zastawionym stole, ale także odśpiewali jubilatce huczne "Sto lat".

Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i jej syn Joachim Zeiske wszystko relacjonowali na InstaStories. Iza Zeiske przyznała, że w jej przypadku nie ma udanych imienin bez tańczenia. Kobieta oddała się muzyce i chętnie pląsała do najbardziej znanych, polskich, imprezowych rytmów. Na tym jednak nie koniec.

Iza Zeiske świętowała imieniny
Iza Zeiske świętowała imieniny
Iza Zeiske świętowała imieniny
Źródło: screen ig

Iza Zeiske w pewnym momencie założyła na siebie bowiem coś wyjątkowego. Były to okulary vr, czyli takie, które w łatwy sposób pozwalają się przenieść ze świata rzeczywistego w ten wirtualny. Dzięki najnowszej technologii i wmontowanym ekranom pozwalają oszukać mózg i przenieść użytkownika do całkiem innego miejsca, widzianego w formacie 3D.

Teraz to dzieciaki mają super zabawy. Kiedyś kolejka elektryczna robiła furorę. Ta teraz głupawki... i ja dałam się temu ponieść
- napisała.
Iza Zeiske w okularach vr
Iza Zeiske w okularach vr
Iza Zeiske w okularach vr
Źródło: screen ig

Izabela i Bogusz Zeiske adoptowali czwórkę dzieci

Iza Zeiske chętnie opowiada o swojej rodzinie w mediach i dla wielu fanów razem z mężem mogą być wzorem do naśladowania. Małżeństwo wychowało sześciu synów, którzy są już dorośli. Jakiś czas temu celebrytka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, co zaskoczyło ją u ukochanego w byciu rodzicami. Nawiązała wówczas do ich pierwszej adopcji. Okazało się, że nie było łatwo.

- Zaskoczyło nas, kiedy mieliśmy z rodziny zastępczej pierwsze dziecko, czyli Adama. Jego rodzice mieli problem z alkoholem i on po pewnym czasie też. Na początku nie mogliśmy sobie poradzić, bo wszędzie gdzie wychodził, próbował, przychodził pijany. Jeździliśmy po niego, wyciągaliśmy go z tego, próbowaliśmy różnymi sposobami: i kijem i marchewką - wspominała.

W końcu małżeństwo poradziło sobie jednak z problemem.

- Poprzez powtarzanie, wbijanie do głowy tego, że to jest zło i nie tędy prowadzi droga. Miał inny wzorzec i tłumaczyliśmy mu, że ma podaną rękę i jeśli z niej nie skorzysta, to nigdy nie będzie dobrze. Podawaliśmy za przykłady jego kolegów, czy inne osoby z rodziny... Udało się z Adamem, naprawdę udało się - mówiła z niekwestionowaną dumą.

Iza Zeiske podkreśliła, że dziś jej adoptowany syn Adam śmieje się z tego, co robił jako dziecko. Państwo Zeiske wciąż mają świetny kontakt ze wszystkimi swoimi dziećmi.

Wszyscy mają już swoje domy, swoje życia, oni mieszkają w Poznaniu, więc ten kontakt nie jest aż tak intensywny, ale relacje są dobre. Teraz np. dzwonił też Bartek, że potrzebuje drzewa. Tak jak w normalnej rodzinie, jeśli potrzebujesz czegoś od ojca lub matki, to dzwonisz
- mówiła Iza Zeiske.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości