Trudne chwile dla rodziny Zeiske. Mama Izy trafiła do szpitala. "Błagam o modlitwę"

Iza Zeiske z mamą
Iza Zeiske z mamą
Źródło: player.pl
Rodzina Izy Zeiske znanej z programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" przeżywa obecnie trudny czas. Mama Izy — pani Teresa trafiła do szpitala, a jej stan według słów jej córki jest dość poważny. Iza Zeiske zwróciła się do internautów na Instagramie, prosząc o modlitwę za mamę.

Iza Zeiske wraz z synem Joachimem od wielu lat komentują ulubione programy, seriale i filmy w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Ich niezwykła relacja wywołała duże poruszenie wśród widzów, którzy zaczęli śledzić ich życie w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o przyszłej partnerce Joachima i zazdrości o syna
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mama Izy Zeiske trafiła do szpitala

Od kilku sezonów do Izy i Joachima dołączyła również seniorka rodu — mama Izabeli — Teresa. Widzowie bardzo szybko polubili czarny humor babci Joachima, a także jej kąśliwe żarty, nie zawsze kierowane tylko do osób widocznych na ekranie telewizora.

W grudniu 2022 r. Iza Zeiske powiadomiła internautów, że jej mama wylądowała w szpitalu. Wszystko przez problemy z krążeniem u 87-latki.

"Miałam bardzo ciężki dzień. Mama trafiła do szpitala [...] Mnie się pewne rzeczy nie podobały. Mama nie chciała jechać do pani doktor, choć leciała jej krew z nosa, to mówiła, że wszystko jest w porządku. 87 lat, widziałam te opuchlizny, mama ma straszne problemy krążeniowe" - pisała wówczas na Instagramie.

Po ponad roku spokoju mama Izy Zeiske znów trafiła do szpitala, jednak teraz jej stan jest poważniejszy. O wszystkim powiedziała Iza Zeiske na Instagramie, prosząc obserwatorów o modlitwę.

"Są takie momenty kiedy człowiek nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do życia, bardzo radosny, nie potrafi tej radości wykazać. Wróciliśmy ze szpitala, byliśmy w nim od rana ze starszą babunią. Przyjechaliśmy tylko właściwie tak na moment, ale mamunia musiała zostać. Joachim wraca, a ja tutaj muszę coś porobić i powiem tylko jedno, bardzo was proszę o modlitwę za mamuchnę, bardzo was proszę o modlitwę i zdrowie, błagam was, błagam was" - mówiła Iza Zeiske.

Iza Zeiske o stanie zdrowia mamy
Iza Zeiske o stanie zdrowia mamy
Źródło: Instagram

Joachim Zeiske również zabrał głos na Instagramie, mówiąc, że ma nadzieję, że wszystko z babcią będzie dobrze.

"Pytacie się jak babunia. Dzięki za te wszystkie słowa otuchy i wsparcia. Jechaliśmy dzisiaj do lekarza, bo mieliśmy wcześniej umówioną wizytę u chirurga i w trakcie okazało się, że babcia musi zostać. Dlatego tym bardziej bardzo was proszę wszystkich, moi internetowi przyjaciele o zdrowie babuszki. Po tym jak właśnie zawiozłem mamę do domu, to przyjechałem jeszcze do babuni posiedzieć trochę. Ja patrzę na życie zawsze optymistycznie i pozytywnie, więc byle do rana byle do wiosny jak to mówią" - powiedział Joachim.

Joachim Zeiske o stanie zdrowia babci
Joachim Zeiske o stanie zdrowia babci
Źródło: Instagram

Iza Zeiske świętowała Dzień Dziecka

W czerwcu ubiegłego roku z okazji Dnia Dziecka Iza Zeiske opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie ze swoją mamą, na którym miała kilka miesięcy.

"Kochani... chociaż mam już trochę lat, to przy mojej Mamuchnie czuję się wciąż dzieckiem... Niech będzie tak jak najdłużej... Z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka, wszystkim dzieciom życzę dużo radości i beztroskich szczęśliwych chwil, a tym 'dużym czującym się dziećmi' serca pełnego dziecięcej miłości i ufności" - napisała Iza Zeiske.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów. Wiele osób było zachwyconych fotografią Izy Zeiske sprzed lat, ponieważ uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" rzadko pokazuje archiwa. Niektórzy komentujący doszukali się podobieństwa mamy Izy Zeiske do Marilyn Monroe.

"Pani mama wygląda jak Marilyn Monroe", "O jejku, czy tylko ja tu widzę podobieństwo do tej słynnej aktorki?", "Zgadzam się, bardzo podobna do Marilyn Monroe", "Piękna kobieta" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości