Monika Wawrzak była bohaterką "Diabelnie boskich". Dziś już tak nie wygląda

Monika Wawrzak z "Diabelnie Boskich"
Monika Wawrzak z "Diabelnie Boskich"
Źródło: Player
Monika Wawrzak była gwiazdą drugiego sezonu programu "Diabelnie boskie". Zachwycała widzów nie tylko swoją urodą, ale także zaradnością. Od czasu emisji programu bohaterka show przeszła znaczącą metamorfozę, która zaskoczyła wielu jej fanów.

Monika Wawrzak dała się poznać widzom programu "Diabelnie boskie" jako zaradna bizneswoman i właścicielka ekskluzywnych butików w Częstochowie i Warszawie. Sama rozwinęła modowy biznes, co uczyniło ją jedną z najbardziej podziwianych uczestniczek programu. Mamie na antenie towarzyszył często syn Filip.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Julia von Stein marzyła o zostaniu projektantką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Wawrzak z "Diabelnie Boskich" – jak teraz wygląda?

Monika Wawrzak z "Diabelnie boskich" zawsze dbała o swój wygląd i nie stroniła od zabiegów medycyny estetycznej. Przez wiele lat jej oczkiem w głowie był syn, który teraz jest dorosłym mężczyzną, co otworzyło Monice drzwi do skupienia się na sobie.

Od czasu zakończenia zdjęć do "Diabelnie boskich" u Moniki Wawrzak wiele się zmieniło. Bohaterka zdecydowała się na odważną zmianę wizerunku. Zrezygnowała z jasnych, falowanych włosów na rzecz głębokiego, ciemnego odcienia, który podkreślił jej rysy twarzy i nadał jej wyglądowi bardziej wyrazistego charakteru. Internauci na Instagramie zasypują Monikę Wawrzak komplementami. Pod nowym filmikiem dodanym przez bohaterkę zaroiło się od pozytywnych reakcji.

"Pani Moniko. Przepięknie pani wygląda. Nie mogę się napatrzeć"; "Moją jesteś boginią"; "Pani jak zawsze ślicznie wygląda. Kobieta z klasą"; "Kobieta petarda" - czytamy.

Monika Wawrzak z "Diabelnie Boskich" jest sąsiadką Małgorzaty Rozenek-Majdan

Monika Wawrzak podzieliła się w rozmowie z Plotkiem ciekawą informacją. W wywiadzie z redaktorem Marcinem Wolniakiem zdradziła, że w Warszawie mieszka tuż obok jednej z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu, Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Monika Wawrzak zdecydowała się na przeprowadzkę do stolicy głównie ze względu na swojego syna, Filipa, który rozpoczął tam studia. Postanowiła również rozwinąć swoją działalność biznesową w Warszawie. Jak się okazało, jej sąsiadką została sama Małgorzata Rozenek-Majdan. Początkowo Monika Wawrzak była jednak sceptycznie nastawiona do popularnej celebrytki.

"Moja sąsiadka to Małgosia Rozenek. Początkowo za nią nie przepadałam. Spotykałyśmy się, mijałyśmy gdzieś po drodze, ale nie była jeszcze wtedy tak bardzo 'na tapecie' jak w tej chwili. Taka się wydawała lekko wyniosła. Natomiast, im bliżej ją poznałam, tym bardziej jestem nią zachwycona i zauroczona" - wyznała Monika Wawrzak.

Bohaterka podkreśliła jednak, że po bliższym poznaniu Małgorzata Rozenek-Majdan okazała się być bardzo miłą i sympatyczną osobą. W szczególności zachwycił ją wygląd sąsiadki.

"Jak się na nią patrzy, to jest zagadka - czy korzysta z medycyny estetycznej, czy nie korzysta. Wygląda przepięknie i jest przemiłą osobą. Zawsze sobie jakieś uśmieszki i machanie rączką wymieniamy" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości