Izabela Macudzińska ma powody do świętowania. Od odważnych kadrów trudno oderwać wzrok

Izabela Macudzińska-Borowiak, Patryk Borowiak
Izabela Macudzińska-Borowiak, Patryk Borowiak
Źródło: Materiały prasowe TTV
Izabela Macudzińska właśnie skończyła 40 lat! Bohaterka show "Diabelnie boskie" z tej okazji wybrała się wraz z mężem na Malediwy. Patryk Borowiak przygotował dla ukochanej romantyczne niespodzianki, a solenizantka ochoczo dzieli się fotografiami z uroczych zakątków. Co Izabela Macudzińska sądzi o mijającym czasie?

Izabela Macudzińska-Borowiak jest jedną z najbarwniejszych postaci stacji TTV. Celebrytka dała się poznać widzom w programie "Królowe życia", a teraz zaprasza fanów do swojego domu w show "Diabelnie boskie". Izabela Macudzisńska jest szczęśliwą żoną i matką, która nie zapomniała o samorealizacji. Kobieta jest aktywne w mediach społecznościowych, a za pośrednictwem instagramowego profilu pokazuje blaski codziennego życia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

Izabela Macudzińska świętuje urodziny

Małżeństwo Borowiaków uwielbia spędzać czas w stylu glamour. Para chętnie opuszcza Polskę, by cieszyć się słońcem w okresie, w którym raczej w kraju nad Wisłą go nie doświadczymy. Poza granicami ojczyzny celebrują również ważne chwile, a takimi z pewnością są rocznice oraz urodziny.

Kilka dni temu Izabela Macudzińska świętowała ukończenie 40 lat! Z tej okazji wraz z Patrykiem Borowiakiem udała się na Malediwy, by celebrować ten wyjątkowy czas w wielkim stylu. Jak przystało na rasową influencerkę, nie mogło zabraknąć bogatej relacji z rajskich wakacji.

"40 lat minęło jak jeden dzień. Dziś świętuje z moim Miśkiem. Dziękuję, że jesteś w moim życiu i sprawiasz, że czuję się wyjątkowa. Bo wiek nie ma znaczenia, kiedy u boku ma się osobę, która sprawia, że czujesz się wiecznie młoda" - napisała pod jednym z romantycznych zdjęć.

Ale to nie koniec romantycznych fotografii! Na instagramowym profilu Izabeli Macudzińskiej wręcz gęsto zrobiło się od zdjęć z malediwskich plaż, które celebrytka zwiedzała u boku ukochanego. A to wszystko w nienagannych stylizacjach, których przepych jest cechą charakterystyczną bohaterki "Diabelnie boskich".

Izabela Macudzińska przeszła metamorfozę

Odkąd Izabela Macudzińska po raz pierwszy wystąpiła w jednym z programów stacji TTV, kobieta bardzo się zmieniła. Metamorfozie ulegała nie tylko jej sylwetka, ale również włosy. Choć ich kolor zazwyczaj się nie zmieniał, celebrytka chętnie eksperymentuje z długością. Niekiedy je skraca, a innym razem przedłuża. Fani raczej wolą kobietę z długimi włosami, o czym otwarcie informują w komentarzach pod publikowanymi przez Izabelę Macudzińską postami.

Jednak to, co zwraca uwagę najbardziej, to nienaganne stylizacje. Izabela Macudzińska uwielbia styl glamour, który na co dzień przełamuje sportowymi akcentami. Ale na specjalnych wyjściach zdecydowanie stawia na błysk. I to nie byle jaki!

Pamiętacie, jak Izabela Macudzińska wyglądała wcześniej?

Izabela Macudzinska-Borowiak zdjęła doczepiane włosy
Izabela Macudzinska-Borowiak zdjęła doczepiane włosy
Izabela Macudzinska-Borowiak zdjęła doczepiane włosy
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości