Izabela Macudzińska z "Diabelnie boskich" w wiosennej stylizacji. "Jest Pani taka piękna"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Izabela Macudzińska z "Diabelnie boskich"

Izabela Macudzińska-Borowiak, uczestniczka programu "Diabelnie boskie" w telewizji TTV, pokazała swoją wiosenną stylizację na Instagramie. Gwiazda reality-show zaskoczyła fanów krótką fryzurą i różową sukienką w kwiaty. Zobaczcie koniecznie, jak wygląda!

Izabela Macudzińska występuje teraz w programie "Diabelnie boskie". To nowe reality-show telewizji TTV, które opowiada o przebojowych kobietach, które spełniły swoje marzenia o bogactwie. Kobieta jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chwali się swoimi metamorfozami. Tym razem dodała zdjęcie w wiosennej stylizacji, której pozazdrościły jej obserwatorki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie? Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

Izabela Macudzińska z "Diabelnie boskich" w wiosennej stylizacji

Izabela Macudzińska-Borowiak, znana postać z programu telewizyjnego TTV "Diabelnie boskie", pokazała swoją wiosenną stylizację przed widownią. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów, prezentując krótką fryzurę, która najprawdopodobniej jest efektem śmiałego cięcia włosów. Jej fanki jednogłośnie twierdzą, że wygląda rewelacyjnie. Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć Izabelę w krótkich włosach oraz przepięknej różowej, marszczonej mini w kwiatowy wzór z różami.

Obserwatorki Izy zauważyły też zmianę w wyglądzie jej twarzy. Gwiazda "Diabelnie boskich" ostatnio relacjonowała pobyt w klinice. Planowała wykonanie liftingu policzków, wycięcia części skóry powiek oraz zrobienie popularnego zabiegu "kociego oka".

"To jest pani najlepsza fryzura kiedyś, teraz i jeszcze dłuuuugo mam nadzieję, bo wygląda pani w niej cudownie"; "Jest Pani taka piękna"; "Piękna kobieta to i sukienka piękna"; "Piękna i sukienka rewelacja" - komentowały fanki Izabeli Macudzińskiej-Borowiak.

Izabela Macudzińska w "Diabelnie boskich"

Izabela Macudzińska-Borowiak obecnie występuje w popularnym programie telewizyjnym o nazwie "Diabelnie boskie", który można oglądać na antenie TTV w każdy piątek o godzinie 22:05. Odcinki programu są również dostępne w serwisie Player. Izabela Macudzińska jest bizneswoman, która wraz ze swoim mężem prowadzi własną firmę odzieżową. Kobieta od kilkunastu lat jest w związku z Patrykiem Borowiakiem, a para wychowuje swoją córkę Elizę.

W poprzednich odcinkach "Diabelnie boskich" Iza wyznała, że zastanawiają się z mężem nad drugim dzieckiem, ale nie chcą podejmować pochopnej decyzji. W najnowszym odcinku programu bohaterka wraz z mężem odwiedza brata Pawła, który po bolesnym rozstaniu z partnerką zamieszkał w mieszkaniu po zmarłych rodzicach Patryka. Dla męża bohaterki powrót do miejsc, gdzie spędził swoje dzieciństwo, jest trudny i wiąże się z bolesnymi wspomnieniami, jednak Iza pomaga mu uporać się z przeszłością i dodaje otuchy

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości