"Diabelnie boskie" już niedługo na TTV! Wśród obsady są też gwiazdy

"Diabelnie boskie" już niedługo na TTV
"Diabelnie boskie" już niedługo na TTV
Źródło: Materiały promocyjne
"Diabelnie boskie" to nowy format telewizji TTV, który opowie o kilku niezwykłych kobietach. W reality-show wzięły udział gwiazdy stacji, a także osoby, które swoich sił próbowały w zagranicznych mediach. Premiera już na początku marca.

Już niedługo na antenie TTV zadebiutuje nowy format, który opowie o niezwykłych kobietach. Widzowie zobaczą w nim kilka znanych gwiazd, które od lat są kojarzone ze stacją, a także poznają kilka nowych postaci, które dokonały w swoim życiu niezwykłych rzeczy i często nie bały się iść pod prąd. "Diabelnie boskie" już niedługo na ekranie twojego odbiornika!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

"Diabelnie boskie" - o czym jest program?

Bohaterkami najnowszego programu TTV są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to...nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze. Kochają decydować, błyszczeć i być na fali wznoszącej, ale one nie idą do nieba - idą tam, gdzie chcą. Bo "Diabelnie boskie" są ze swojej natury! 

W programie wystąpią między innymi, znane z anteny stacji: Izabela Macudzińska, Katarzyna Laluna Lirsz oraz Julia von Stein. Format ma skupiać się w większym stopniu na sferze biznesowej bohaterek.

"Razem z mężem zaczynaliśmy od zera i cieszę się, że w sumie przeszłam to, co przeszłam i że musieliśmy ciężko pracować. Tak naprawdę praca i to, co człowiek przeszedł w życiu, kształci nas i powoduje, że to, co się później osiągneło, jeszcze bardziej cieszy" - mówi dziś Izabela Macudzińska.

Celebrytka podczas nagrywania programu opowiedziała o swojej przeszłości. Nie było jej łatwo.

"Nie wstydzę się tego i mówię o tym otwarcie. Pracowałam na Anglii, pracowałam w fabryce mebli, ale przez to, że znałam język, później awansowałam. [...] Z czasem mąż mnie nakłonił, wiedząc, jak bardzo marzę o tym, do tego, żeby projektować, to było moje marzenie. Tak naprawdę ostatnie pieniądze zainwestował we mnie, w nas, to, co mam w głowie i sercu i dzięki temu jestem tu i teraz"  - wyjaśniała.

"Diabelnie boskie" - kim są nowe uczestniczki programu?

Oprócz celebrytek znanych z innych programów stacji TTV, w reality-show wzięły udział dwie nowe bohaterki. Są to Karina oraz Alex. Co o nich wiemy?

Karina dzieli swoje życie między Gdynię i Marellę. 11 lat temu zakochała się w biznesmenie z Libanu, którego poślubiła sześć lat temu. Wesele pary było zorganizowane z prawdziwym rozmachem, a na weselu bawiło się pięć tysięcy gości. Obecny mąż Kariny jest ojcem dwóch synów. Jeden z nich mieszka w Bejrucie, a drugi w Barcelonie.

Karina długo szukała prawdziwej miłości i ma za sobą jedno nieudane małżeństwo ze szwedzkim milionerem, którego owocem miłości jest dorosły już syn Robert. Mężczyzna skończył niedawno 26 lat. Uczestniczka "Diabelnie boskich" wcześniej brała udział w szwedzkiej edycji "Żon Hollywood".

Alex na co dzień mieszka w Warszawie, ale swoje życie od dawna dzieli pomiędzy stolicę Polski oraz Londyn. Aktualnie Alex jest singielką i skupia się na czerpaniu z życia pełną parą. Kobieta pracuje jako influencerka, udziela również prywatnych lekcji z języka angielskiego. Celebrytka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 40 tysięcy fanów.

Z profilu Alex dowiadujemy się, że show-biznesowe ścianki nie są jej obce. Kobieta chętnie chwali się swoim życiem i egzotycznymi podróżami. Celebrytka niedawno była w egzotycznej Tajlandii.

"Diabelnie boskie" - od kiedy oglądać?

"Diabelnie boskie" zastąpią w wiosennej ramówce TTV znany i lubiany przez widzów program "Królowe życia", od początku mają więc narzuconą wysoką poprzeczkę, jeśli chodzi o oglądalność. Stare i nowe bohaterki również będą pokazywały urywki ze swojego życia pełnego luksusu, a także pokażą, jak zarządzają własnymi biznesami. Pierwszy odcinek zadebiutuje na antenie telewizji TTV już w piątek 3 marca.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Materiały promocyjne

podziel się:

Pozostałe wiadomości