Kuba z "HP" zawiódł się na Natalii. "Szczena mi opadła" [TYLKO U NAS]

Jakub Mroczka z „Hotelu Paradise 8” ma żal do Natalii
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Kuba Mroczka odpadł z 8. edycji "Hotelu Paradise" z ręki Dominiki, do której poczuł coś więcej niż tylko przyjaźń. Uczestnik w rozmowie z nami powiedział, jak ocenia zachowanie Natalii, z którą tworzył parę, a która nakłaniała Dominikę do wyboru Oskara na Rajskim Rozdaniu zamiast niego. Ma do niej żal?

Aleksandra Czajkowska, cozatydzien.tvn.pl: Chciałam cię zapytać o Natalię, ponieważ jak wiemy, tworzyłeś z nią parę przez jakiś czas. W programie zapewniłeś jej bezpieczeństwo na Rajskim Rozdaniu, mogłeś wybrać Adę, która wówczas wpadła Ci w oko. Spodobała Ci się, ale zapewniłeś bezpieczeństwo Natalii. Czy miałeś później przez to żal, jak widziałeś jej rozmowę z Dominiką, kiedy Dominika wahała się, czy wybrać ciebie, czy Oscara?

Jakub Mroczka, "Hotel Paradise 8": Tak, jak najbardziej miałem żal i nawet nie tyle, że żal, co zaskoczenie. Bardzo mnie to zdziwiło, ze względu na to, że raz przed Rajskim Rozdaniem podszedłem do Natalii i zapytałem, czy tworzymy parę romantyczną, czy będzie patrzyła na innych uczestników, nawet jeśli wejdą nowi. Natalia stwierdziła, że tworzy ze mną parę z nikim innym i rzeczywiście, że nie będzie patrzeć. Nie minęło na oko 10 minut po Rajskim Rozdaniu, Natalia przyszła do mnie i powiedziała: "Wiesz co, ja chciałbym tworzyć parę z Michałem, to się tam przeparujemy". I mnie wtedy za przeproszeniem szczena opadła i mówię, czy ja właśnie dałem się wyrolować? No bardzo możliwe. I to mnie podłamało na jeden dzień. To się wydaje krótko, ale w takiej grze i w takim programie jest to bardzo dużo.

W momencie, kiedy ja wyciągnąłem rękę i nie chowałem do Natalki urazy, mówiłem, że życie jest za krótkie, żeby się obrażać, tym bardziej program jest za krótki, żeby się obrażać, uszanowałem tę decyzję i tyle. Ale w momencie, kiedy ja mam relację, która prosperuje, na relację miłosną, romantyczną i naprawdę mi się układa i widać, że jestem mega szczęśliwym gościem, Natalka zaczyna grać na moją niekorzyść. Ja jej wyciągnąłem rękę i tak naprawdę dzięki mnie została w programie, a później rzucała mi kłody pod nogi. No to wtedy poczułem się totalnie nie fair.

Natalia Sielwonczuk
Hotel Paradise 8 - Natalia Sielwonczuk
Natalia Sielwonczuk
Źródło: TVN

A wyjaśniliście to sobie?

Powiedziałbym połowicznie, ze względu na to, że do wielu rzeczy Natalia się nie przyznała i wiele rzeczy dowiedziałem się dopiero po emisji. Więc usłyszałem jakieś takie ciche słowo „przepraszam”, ale nie wyjawiła, że tak powiem, takiej prawdy, tylko zostawiła to na program. Więc wiele było takich sytuacji, które oglądałem i mówię „wow, o tym nie wiedziałem”.

Czy były jeszcze jakieś osoby w "Hotelu Paradise" oprócz Natalii i Dominiki, z którymi mógłbyś stworzyć romantyczną parę?

Uważam, że Dominika była jedyną osobą, z którą mógłbym stworzyć romantyczną parę.

Wobec Natalii nie miałeś takich zamiarów?

Wydaje mi się, że na tamten moment próbowałem sobie wmówić, że jestem w stanie stworzyć parę romantyczną z Natalką, a użyłem tutaj słowa wmówić, ze względu na to, że przy wejściu do hotelu stwierdziłem, że Natalka nie jest w ogóle osobą, która mi się podoba. W momencie, kiedy nasze drogi się spotkały, próbowałem sobie wmówić, że jak najbardziej stworzę z nią parę romantyczną, co było tak naprawdę okłamywaniem samego siebie, bo to są dwa totalne różne światy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości