Michał Wiśniewski tłumaczy, dlaczego miał pięć żon. Walczy z łatką "bawidamka"

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski tłumaczy, dlaczego miał 5 żon
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski aż pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Lider zespołu Ich Troje ma przypiętą łatkę "bawidamka", która nie za bardzo mu odpowiada. W udzielonym niedawno wywiadzie wyjawił, dlaczego miał 5 żon. "Po prostu jestem uczciwy" - tłumaczył Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych osób w polskim show-biznesie. Lider zespołu Ich Troje wyróżnia się niepodrabialną aparycją, a jego czerwonokrwiste włosy stały się jego nieodłączną cechą. Michał Wiśniewski jest jednocześnie postacią bardzo kontrowersyjną - nie tylko ze względu na styl bycia, ale również liczne związki małżeńskie, w które wchodził przez całą dotychczasową karierę.

Michał Wiśniewski o pięciu żonach i łatce "bawidamka"

Aktualnie Michał Wiśniewski jest w związku z piątą żoną Polą Wiśniewską. Para doczekała się syna Falco Amadeusa i wydaje się wieść wyjątkowo szczęśliwe życie. Fani spekulują jednak, że i ta relacja lidera Ich Troje nie przetrwa próby czasu. W końcu Michał Wiśniewski ma za sobą niejeden rozwód. W rozmowie z "Faktem" wokalista zdradził, że męczy go łatka "bawidamka", która została mu przez to przypięta.

Muszę walczyć ze stereotypami, każdemu się wydaje, że mam piątą żonę, bo jestem bawidamkiem, co jest wielką bzdurą
- powiedział w rozmowie z "Faktem".

Skąd zatem tak liczne małżeństwa? Michał Wiśniewski wyjaśnił, że zależy mu na szczerości. Nie chce męczyć się w związkach, w których nie ma przyszłość, bo życie jest na to zdecydowanie za krótkie.

Po prostu jestem uczciwy. Nie trzeba zdradzać swojej kobiety, żeby się rozstać. Oczywiście, że są osoby, które wolą być ze sobą i się do siebie nie odzywać. Ja uważam, że życia się nie da powtórzyć
- wyjaśnił Michał Wiśniewski
Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski partnerka. Wszystkie żony lidera Ich Troje

Lider zespołu Ich Troje znany jest ze swoich licznych małżeństw. Michał Wiśniewski stawał na ślubnym kobiercu aż pięciokrotnie! Pierwszą żoną muzyka była wokalistka Ich Troje Magda Femme. Para ukrywała swój związek, który nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu zaczęła się publiczna wojna, w których byli małżonkowie wzajemnie się oskarżali.

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego była Marta Mandrykiewicz, znana jako Mandaryna. Choreografka i tancerka poznała kontrowersyjnego muzyka w 2000 roku. Jest to najbardziej medialny związek lidera Ich Troje. W trakcie jego trwania realizowano bowiem program "Jestem jaki jestem", w którym kamery śledziły codzienne życie rodziny Wiśniewskich. Ich ślub odbył się w lodowej kaplicy. W 2006 roku para się rozwiodła. Owocem tego związku są dzieci: syn Xavier i córka Fabienne.

Trzecią wybranką lidera Ich Troje została Anna Świątczak, kolejna wokalistka zespołu, z którą związał się niedługo po drugim rozwodzie. Para doczekała się dwóch córek: Etiennette i Vivienne. Pobrali się w Las Vegas. I choć uznawani byli za parę idealną, to małżeństwo również się rozpadło - w 2010 roku, rok po odejściu Anny Świątczak z zespołu.

Kolejny, czwarty ślub wziął w 2012 roku. Tym razem wybranką została Dominika Tajner, córka trenera skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera. Kobieta zaangażowała się nie tylko w życie prywatne muzyka, ale również w jego karierę - zostając menedżerką Michała Wiśniewskiego. Nie wróżono im przyszłości, musieli walczyć z hejtem. Ostatecznie ich związek przeszedł do historii.

Piątą żoną Michała Wiśniewskiego została Pola Wiśniewska. O kobiecie niewiele wiadomo. Ma ok. 37 lat, lidera Ich Troje poznała na jednym z popularnych portali randkowych. Stanęli na ślubnym kobiercu w 2020 roku, a niedługo później pochwalili się informacją o ciąży. Nie tylko Michał Wiśniewski wszedł w ten związek z bagażem doświadczeń - okazało się, że Pola Wiśniewska ma czwórkę dzieci. Jak podał serwis rozrywka.radiozet.pl, kobieta wyznała, że jej najstarsza pociecha ma już 18 lat.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: "Fakt"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości