Joanna Liszowska szczerze o starzeniu się. Skomentowała swój wygląd. "Przytyła i co?"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Joanna Liszowska opublikowała swoje naturalne zdjęcia. Aktorka zaprezentowała się bez makijażu. Napisała fanom, co sądzi o starzeniu się i swoim wyglądzie. Fani uznali, że gwiazda trafiła w dziesiątkę ze swoimi przemyśleniami. Sprawdźcie, co sądzi o sobie Joanna Liszowska.

Joanna Liszowska jest czynnie zawodowo aktorką. Występuje nie tylko w filmach i serialach, ale również w teatrze. Była związana z przedsiębiorcą Olą Serneke, z którym ma dwie córki: Emmę i Stellę.

Małgorzata Foremniak o swojej dojrzałości. "Mam teraz najlepszy czas"
Małgorzata Foremniak o swojej dojrzałości. "Mam teraz najlepszy czas" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Liszowska szczerze o przemijaniu

Joanna Liszowska nie ma problemów z mówieniem o tematach, które dla innych kobiet mogą być tabu. Tym razem wyznała, co myśli o starzeniu się. Gwiazda zaraziła fanów pozytywną energią.

Powiedzmy sobie szczerze... czas mija, starzejemy się. Jedna myśl: nie pozwólmy, by nami zawładnął. To my władajmy nim... Carpe Diem — zawładnij dniem, aby pod koniec dnia wiedzieć i czuć, że przeżyliśmy go najlepiej, jak to było możliwe. Nie traćmy ani chwili. Cieszmy się każdą z nich, bo żadna nie powróci

Aktorka opublikowała kolejny wpis, w którym pokazała twarz bez makijażu i zamieściła krótki opis, dotyczący samoakceptacji.

"Love yourself... I do... 40+ ktoś coś? I przytyła. I co? A wciąż cieszy się życiem" - stwierdziła.

Joanna Liszowska o przekroczeniu czterdziestki i dojrzałości

Internauci docenili szczere słowa aktorki i zachwycili się jej naturalnością.

"Piękna naturalna kobieta. Uwielbiam Panią" - chwalą fani.

"Im starsza, tym piękniejsza" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

"Pięknie to napisałaś, w punkt" - ocenili internauci.

Aktorka ma teraz 43 lata. W rozmowie z "Vivą" opowiedziała o przekroczeniu czterdziestki i sile, jaką zyskała.

"Kiedy masz 30 lat, wiesz już, kim jesteś, czego pragniesz i na co zasługujesz. Kiedy przekroczysz magiczną czterdziestkę, nie boisz się powiedzieć tego głośno. Taką czuję różnicę. Dziś mam inną świadomość siebie jako człowieka, kobiety, aktorki (uważam, że stając się dojrzalszą kobietą, automatycznie stajesz się dojrzalszą aktorką)" - wyznała w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości