Kamil Węgrzyn z "ŚOPW" ma nową dziewczynę? Wyjaśnił nam, kim jest Ania

Autor:
Kamila
Jamrożek
Reporter:
Aleksandra Głowińska
"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kamil Węgrzyn

Kamil Węgrzyn to uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedawno dodał na Instagramie film z tajemniczą dziewczyną. Fani zaczęli dociekać, czy to nowa miłość bohatera eksperymentu. Teraz w rozmowie z nami wyjawił, jaka jest prawda.

Kamil Węgrzyn był bohaterem 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali mu jako żonę piękną Izabelę Juszczak. Wydawali się być najlepiej dobraną parą tej edycji. Postanowili kontynuować małżeństwo i mówili, że są ze sobą szczęśliwi. Niedługo potem ogłosili jednak rozstanie. Od tego czasu fani spekulują, czy uczestnicy znaleźli już nowych parterów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil Węgrzyn dodał film z tajemniczą Anią

Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn zauroczyli się sobą podczas "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i dali sobie szansę po zakończeniu eksperymentu. Sielanka nie trwała jednak długo. Uczestnicy programu opublikowali w mediach społecznościowych posty, w których napisali o rozstaniu. W odcinku specjalnym  "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Iza stwierdziła, że Kamil przestał się o nią starać. Nie chciał się do niej przeprowadzić i coraz rzadziej przyjeżdżał.

Kamil jest wielkim fanem morsowania. Niedawno obchodził imponującą rocznicę. Za nim 100 morsowań. Z tej okazji zorganizował dla fanów live'a, na którym wystąpiła tajemnicza kobieta. Fani zaczęli dopytywać, kim jest Ania.

Aneta i Robert z "ŚOPW" odkładają przeprowadzkę na wieś. Powód? Przyziemny
Aneta i Robert z "ŚOPW" odkładają przeprowadzkę na wieś. Powód? Przyziemny

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kim jest Ania z live'a Kamila Węgrzyna?

Kamil Węgrzyn odpowiedział nam, kim dla niego jest Ania, z którą prowadził live'a na temat morsowania.

- To moja dobra znajoma, która odezwała się do mnie w trakcie mojego wyzwania 100 – Morsowań - powiedział.

Czy Anię łączy coś z Kamilem? Uczestnik rozwiał wszelkie wątpliwości.

- Ania jest szczęśliwą matką i mężatką. Od długiego czasu chciała spróbować morsować. Tak się złożyło, że zaczęła to robić ze mną i podczas mojego wyzwania sama ona weszła do wody aż 37 razy - stwierdził.

- Live zrobiliśmy po to, by zainspirować również innych do aktywności, do spróbowania czegoś innego nowego, ale przede wszystkim do wyjścia ze swojej wygodnej strefy komfortu. Na szczęście z sukcesem, ponieważ już następne osoby zaczęły swoją przygodę z morsowaniem - wyjaśnił.

Kamil jest zadowolony, że Ania odezwała sie do niego.

- Dzięki temu, że Ania się do mnie odezwała, nawiązała się fajna znajomość i również to ma wpływ na kolejne dalsze działania. Ania również zaczyna swoją przygodę ze Spartanem i zobaczymy, w którym kierunku przekaże swoją energię, ponieważ potencjał jest ogromny - wyjaśnił.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości