Julia i Tomek spotkali się na pierwszej rozprawie. Czy udało im się rozwieść? [TYLKO U NAS]

Julia i Tomek poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Miało być sto lat, sto lat... ale skończyło się równie szybko, co zaczęło. Ich relacja była bardzo burzliwa i budziła sporo kontrowersji. 15 marca para spotkała się na wirtualnej rozprawie rozwodowej. Jak przebiegła?

Julia i Tomek chcieli znaleźć szczęście w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Marzyli, by się zakochać. Chcieli stworzyć dom i rodzinę z kimś, kto ich pokocha od pierwszego wejrzenia. Byli gotowi pójść na ustępstwa. Niestety, nie wszystkie przeszkody Udało się obejść lub przeskoczyć. Ostatecznie porzucili nadzieję na "żyli długo i szczęśliwie".

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia i Tomek już po rozwodzie?

Ostatecznie eksperyment w ich wypadku się nie powiódł.

- Oboje zdecydowaliśmy się na rozwód. Uważam, że to była dobra decyzja. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na to rozstanie. Mieliśmy miesiąc na bliższe poznanie się, ale wykorzystaliśmy znacznie mniej tego czasu, czego dziś trochę żałuję — mówiła Julia jakiś czas temu w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

- Pomimo tego, że wierzę, że eksperci chcieli nas dobrze dopasować, to to po prostu nie zagrało. Okazało się, że nie pasujemy do siebie, tak jak eksperci zakładali — wyjaśniała.

Para nie utrzymywała ze sobą też żadnych kontaktów.

- Nie mamy kontaktu poza sprawami związanymi z rozwodem. Wymieniamy się informacjami. Nie mamy o czym tak naprawdę rozmawiać. Obie strony zakończyły ten etap w swoim życiu. Tak jak zgasły kamery, tak zgasł nasz kontakt. Na początku, jak były emitowane pierwsze odcinki programu, po każdym z nich, pisałam do Tomka. Pytałam, jak się czuje, jak wrażenia, czy jest zadowolony z montażu. Ale odpowiadał bardzo zdawkowo, więc ten kontakt sobie odpuściłam - mówiła wówczas Julia.

Julia i Tomek spotkali się na wirtualnej rozprawie rozwodowej 15 marca o 13:40. Jak przebiegła?

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem? Źródło: Co za Tydzień

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia i Tomek już się rozwiedli! "Wszystko poszło sprawnie"

Jak udało nam się ustalić, Julia i Tomek rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Julia potwierdziła te informacje.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości