Daria z "Kanapowczyń" świętuje 35. urodziny. Pokazała, jak wygląda po programie

"Kanapowczynie". Daria Larysz
"Kanapowczynie". Daria Larysz
Źródło: x-news
Już niedługo na antenie stacji TTV zadebiutuje nowy sezon "Kanapowczyń". Jednak zanim poznamy uczestniczki, które tym razem będą walczyć pod okiem trenera, warto zajrzeć do tych pań, które już wygrały lepszą wersję siebie. Daria Larysz z okazji urodzin podzieliła się z internautami wyczerpującym podsumowaniem. W życiu kobiety zaszło wiele zmian.

"Kanapowczynie" to kobieca wersja znanego i popularnego programu stacji TTV, w którym to uczestnicy pod okiem trenera Krzysztofa Ferenca podejmują walkę o wymarzoną sylwetkę. Bohaterowie poddawani są trudnym wyzwaniom, a wszystko to dzieje się w konsultacji z lekarzem i w granicach ich możliwości zdrowotnych. Po programie wielu uczestników nie powróciło do sylwetki sprzed udziału w show i teraz mogą cieszyć się wymarzoną wersją siebie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marek Morus o udziale w "Kanapowcach" i przemianie
Źródło: TTV

"Kanapowczynie". Daria Larysz przeszła spektakularną metamorfozę

Jedną z pierwszych uczestniczek, które wzięły udział w damskiej wersji show, była Daria Larysz. Ślązaczka na co dzień wiele godzin spędzała za kierownicą taksówki, a życie w trasie nie sprzyjało zdrowemu odżywianiu. Najczęściej posiłki zjadała w biegu, zakupując je na stacjach benzynowych. Najmniejszy ruch sprawiał jej ogromną trudność, a już pierwsze wyzwanie przygotowane przez trenera przyprawiło ją o problemy z ciśnieniem i doprowadziły na granicę omdlenia.

Daria Larysz nie dała jednak za wygraną! Zawalczyła o siebie, udowadniając, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Do końca 2023 roku uczestniczka show schudła ok. 50 kg! Metamorfoza robi wrażenie, jednak Daria Larysz nie ukrywa, że na jej ciele pozostały konsekwencje wieloletniej nadwagi.

Różnicę widać na zdjęciach i to gołym okiem! W grudniu 2023 roku Daria Larysz podzieliła się zestawieniem fotografii, które dzieli zaledwie i aż rok.

"Mówi się, że rok wcale nie jest długi, ale ten rok był dla mnie naprawdę intensywny. Oba zdjęcia dzieli aż a może tylko rok, a moje życie zmieniło się o 180°. Wróciła chęć i radość do życia" - przyznała otwarcie uczestniczka "Kanapowczyń".

"Kanapowczynie". Daria Larysz świętuje urodziny, podsumowując miniony rok

Dla Darii Larysz miniony rok był przełomowy. Jak sama podkreśla, w końcu wróciły jej chęci do życia i czuje się znacznie młodziej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Niedawno uczestniczka "Kanapowczyń" obchodziła urodziny i z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami przemyśleniami na temat tego, co zmieniło się w jej życiu. Jak sama przyznała, 35. urodziny skłaniają do refleksji!

"35 lat to wystarczająco dużo czasu, aby nauczyć się wielu rzeczy. Wnioski, które wyciągnąłem, to m.in.: [...] W wieku 35 lat, z córką i narzeczonym u boku, zrozumiałam, że rodzina jest moim najważniejszym wsparciem. To oni są moim fundamentem, który daje mi siłę do działania i przekonanie, że nie jestem sama. Czas dla siebie: W między obowiązkami rodzinnymi, ważne jest, aby znaleźć czas dla siebie. Czasem potrzebujemy chwili spokoju, by naładować baterie i dbać o swoje zdrowie psychiczne" - zaczęła.

W dalszej części wpisy Daria Larysz przyznała, że życie z córką i narzeczonym wymagało od niej nauczenia się chodzić na kompromisy, a także akceptować potrzeby i oczekiwania innych. Co więcej, uświadomiła sobie, że razem mogą tworzyć wspólne cele, do których dążą, czego efekty dostrzegają gołym okiem.

"Miłość i wsparcie, jakie otrzymuję od córki i narzeczonego, są bezcenne. To oni są moimi największymi orędownikami i motywują mnie do działania każdego dnia. Radość z małych rzeczy: Wspólne chwile spędzone na spacerach, rozmowach przy kawie czy oglądaniu ulubionych filmów są bezcenne. To właśnie te drobne, codzienne radości sprawiają, że życie nabiera kolorów" - dodała.

Daria Larysz podkreśliła, że mając 35 lat, wraz z bliskimi skupia się przede wszystkim na patrzeniu w przyszłość. Mają podróżnicze plany i inne marzenia, do których realizacji dążą. "Pamiętajmy, że każda relacja jest wyjątkowa, a nasze doświadczenia są cenne. Niech miłość, zrozumienie i otwarte serca towarzyszą nam w każdym kroku życia" - przyznała.

Pod wpisem pojawiło się wiele urodzinowych życzeń, a także słów zachwytu nad zmianami, jakie zaszły w życiu uczestniczki show. Trzeba przyznać, że to zupełnie inna kobieta!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości