Karol ze "ŚOPW" opublikował czułe zdjęcie. "Moja najukochańsza osóbka". Nie chodzi o Laurę

Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player

Aneta i Robert Żuchowscy, którzy zdobyli serca widzów w 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", od początku wiedzieli, że nie przyszli tam, by szukać przyjaciół, ale miłość. I choć początkowo skupili się na budowaniu swojego związku, to los sprawił, że zyskali nie tylko uczucie, ale i prawdziwe przyjaźnie. Jednym z takich przypadków jest ich bliska relacja z Laurą i Karolem Macieszem, którzy brali udział w 5. edycji show.

  • Aneta i Robert Żuchowscy zdobyli serca widzów w 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
  • Dzięki programowi zyskali też prawdziwe przyjaźnie
  • Jednym z przykładów takiej przyjaźni jest ich bliska relacja z Laurą i Karolem Macieszem, uczestnikami 5. edycji show.
  • Karol Maciesz niedawno odwiedził Żuchowskich, a wizyta przebiegła w ciepłej atmosferze
  • Na Instagramie wyraził zachwyt nad córeczką Żuchowskich, Hanią, która niedawno skończyła rok

Aneta i Robert Żuchowscy, którzy poznali się w 6. edycji popularnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia", szybko zyskali sympatię widzów dzięki swojej szczerej miłości i oddaniu. Para, która dziś cieszy się życiem rodzinnym, doczekała się dwójki dzieci: synka Mieszka oraz córeczki Hani.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

SOPW_JACEKEWELINA_SLUBDZIECI
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odwiedził Żuchowskich

Choć Aneta i Robert Żuchowscy przez jakiś czas nie utrzymywali kontaktu z innymi uczestnikami programu, to kiedy los zbliżył ich do Laury i Karola, okazało się, że znaleźli wspólny język.

"Jak w końcu mogliśmy się spotkać, bo byliśmy gdzieś tam w okolicach, to rzeczywiście się okazało, że to jest taki nasz vibe. Ludzie do rany przyłóż i jesteśmy dosyć blisko tak naprawdę" – wspominała Aneta Żuchowska w wywiadzie z Party.

Ostatnio Karol Maciesz, przyjaciel rodziny Żuchowskich, odwiedził ich w ich domu. Uczestnik przyznał, że nie mógł oprzeć się pokusie, aby podczas krótkiego pobytu w Gdańsku odwiedzić swoich przyjaciół.

"Nie mogło być inaczej, żeby po drodze powrotnej nie zobaczyć się z Anetą, Hanulką i Miechem" - pisał na Instagramie.

Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z Hanią

Karol Maciesz swoje zachwyty nad małą Hanią, córeczką Anety i Roberta, wyraził na Instagramie. Uczestnik opublikował wzruszający wpis, w którym podkreślił swoją miłość do tej najmniejszej członkini rodziny Żuchowskich.

"No nie mogło zabraknąć tu miejsca na moją najukochańszą, najmniejszą osóbkę, jaka pojawiła się ciut ponad rok temu... Hanna Żuchowska. Najpiękniejsza, najcudowniejsza mała panna" – napisał Karol.

Dodał również, że u "wuja" Hani najlepiej i że już we wrześniu planuje ponowne odwiedziny w Inowrocławiu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości