Karol Maciesz ze "ŚOPW" zaskoczył filmem. "Żonę trzeba wspierać"

Karol Maciesz z żoną Laurą
Karol Maciesz z żoną Laurą
Źródło: Player
Laura i Karol Macieszowie to uczestnicy 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci postanowili sparować ich z innymi osobami, jednak po emisji znaleźli drogę do siebie. Teraz zakochani są już po ślubie. W ich związku nie może zabraknąć spontanicznej zabawy. Ostatnie wyjście na miasto zakończyło się jednak niespodziewanie. 

Takiego przypadku w historii polskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze nie było. Laura została żoną Macieja, a Karol został mężem Igi, jednak ich relacje nie układały się najlepiej. Po emisji eksperymentu okazało się, że to Karol i Laura mają się ku sobie. Co teraz u nich słychać?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT_KORNELIAMAREK_POPULARNOSCPLANY (1)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karol Maciesz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o wspieraniu żony

Laura i Karol są w związku od 2021 r. Dwa lata później oznajmili światu, że są zaręczeni. Uczestnik oświadczył się podczas romantycznych wakacji we Włoszech. Jego ukochana oczywiście odpowiedziała "tak", a już kilka miesięcy później para stała na ślubnym kobiercu.

Małżonkowie są ze sobą wyjątkowo szczęśliwi, co potwierdzają ich posty na Instagramie. Wspólnie celebrują radosne chwile w związku. Ostatni wybrali się na randkę na miasto i przeżyli wieczór pełen przygód. Najpierw kręgle, potem tańce. Te atrakcje okazały się jednak wykańczające dla... stóp Laury. Kobieta miała bowiem na sobie szpilki. Podczas powrotu do domu musiała je zdjąć. Karol zaoferował jej swoje buty, a sam szedł przez miasto w skarpetkach.

"Żonę trzeba wspierać w każdym momencie życia.... Powroty do domu bywają zaskakujące" – napisał pod filmem dokumentującym przygody opublikowanym na Instagramie.

"Bo w życiu najważniejszy jest spontan. To nas połączyło" – dodała jego żona.

Jedna z obserwatorek połączyła się w bólu z Laurą. Niestety buty na obcasie może i wyglądają ładnie, a często bywają bardzo niewygodne.

"Znam ten ból stópek. Ja się nie nadaje na te wszystkie szpilki obcasy, ewentualnie do auta i do przejścia. Ale wyobraziłam sobie, jak mojego but ubieram ja 37 on 48" - czytamy żartobliwe wyznanie w komentarzach.

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o powiększeniu rodziny

Jeszcze przed ślubem z Laurą Karol Maciesz deklarował, że chciałby, aby w domu pary rozbrzmiał dziecięcy śmiech. W jednym z Q&A zorganizowanym przez Laurę w mediach społecznościowych pojawiło się pytanie o powiększenie rodziny. Choć uczestniczka mogła je pominąć, postanowiła na nie odpowiedzieć.

"Czy planujecie powiększenie rodziny? Pozdrawiam, jesteście tacy naturalnie wspaniali" - zapytał internauta, nie szczędząc komplementów pod adresem pary.

"Dziękujemy. Planujemy" - odpowiedziała krótko Laura, dodając do wpisu zdjęcie z ukochanymi zwierzakami.

Nie wiadomo, czy powiększenie rodziny nie dotyczy przypadkiem adopcji kolejnego futrzastego przyjaciela. A może wkrótce do tej sympatycznej czwórki dołączy maluszek?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura Maciesz (Wielich)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura Maciesz (Wielich)
Źródło: Instagram @lori.label.love

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości