Amelia i Dominik z "TM" ogłosili wielką nowinę. Ich rodzina niedługo się powiększy!

Amelia i Dominik z "Top Model"
Amelia i Dominik z "Top Model"
Źródło: TVN
Amelia Wnęk i Dominik Szymański to najpopularniejsi uczestnicy ostatniej edycji "Top Model". Po emisji programu okazało się, że połączyło ich uczucie. Zakochani niedawno zaadoptowali pieska. Ale ich rodzina wkrótce powiększy się o nową osobę. Na knapie w programie "Dzień Dobry TVN" ogłosili radosną nowinę.

Amelia Wnęk i Dominik Szymański zdobyli sympatię widzów programu "Top Model". Parę połączyła miłość, którą długo trzymali w sekrecie. Okazało się, że ich relacja jest szczera i długoterminowa. Ich związek wkrótce wkroczy na nowy etap, kiedy pojawi się w nim dziecko.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marcin Tyszka zdradził, co kupił za pierwsze zarobione pieniądze
Marcin Tyszka zdradził, co kupił za pierwsze zarobione pieniądze

Amelia i Dominik z "Top Model" powiększają rodzinę

Amelia i Dominik z "Top Model" byli gośćmi programu "Dzień Dobry TVN" w Dzień Kobiet. Opowiedzieli w rozmowie z Krzysztofem Skórzyńskim i Damianem Michałowskim o swoim związku. Wszystko zaczęło się po programie. Kiedy widzowie śledzili show, oni byli już parą i czekali na finał na żywo. Nie ogłaszali światu, że się kochają, bo chcieli się upewnić, czy to, co ich łączy jest szczere.

"Codziennie rozmawialiśmy o swoich uczuciach" - powiedziała Amelia.

Krzysztof Skórzyński poprosił parę, aby wyznali ważną wiadomość, z którą przyszli do programu. Dominik ogłosił wielkie wieści.

"Spodziewamy się dzidziusia" - powiedział.

Uczestnik zdradził płeć dziecka. Powiedział, że nie może się doczekać, aż zobaczy... córeczkę. Para wyjawiła też imię dziecka.

"Aurora. Od początku było to imię bezdyskusyjne. Jest piękne. Kochamy zorzę polarną i chcemy zobaczyć ją kiedyś" - powiedziała Amelia.

Amelia jest w szóstym miesiącu ciąży. Z wielką radością przyjęła wiadomość o tym, że spodziewa się maluszka. Uczestniczka wyznała, że od dawna była gotowa na dziecko. Ma duże doświadczenie w opiece nad szkrabami i jest świadoma zadań i obowiązków, jakie temu towarzyszą.

"Byłam szczęśliwa, ale też bałam się, czy wszystko będzie dobrze i jak zareagują ludzie" - wyznała Amelia.

Uczestniczka powiedziała, że mimo młodego wieku są bardzo świadomi, gotowi na dziecko i będą odpowiedzialnymi rodzicami.

Dominik Szymański z "Top Model" o ojcostwie

Dominik Szymański z "Top Model" ma ciężką historię. Wychował się w Wiosce Dziecięcej. Zanim tam trafił, musiał przejść przez prawdziwe piekło. W wieku siedmiu lat zabrano go do domu dziecka. W domu dziecka spędził półtora roku. Choć nie musiał się już martwić o jedzenie i opiekę dla młodszego rodzeństwa, jako 7-latek czuł się zupełnie samotny. Promykiem nadziei, na który czekał, okazała się ukochana ciocia, która całą trójkę zabrała do Wioski Dziecięcej i wychowała jak własne dzieci.

Krzysztof Skórzyński zapytał uczestnika, czy myśli, jakim tatą sam chciały być.

"Przede wszystkim nie chce już myśleć o swojej przeszłości. Zamykam tę drogą, którą miałem i otwieram nową. Nie chcę wzorować się na rodzicach, którzy popełnili błędy. Chcę tworzyć własną historię. Chcę być lepszym ojcem i wiem, że poradzę sobie" - powiedział Dominik Szymański.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości