Chce być jak Sara James. Karolina Baran marzy o wygraniu amerykańskiego show

Polka chce wygrać program "American Idol"
Polka chce wygrać program "American Idol"
Źródło: Getty Images
Sara James zyskała ogromny rozgłos dzięki występowi w amerykańskim odpowiedniku programu "Mam Talent!" Dzięki sukcesowi w "America's Got Talent" została dostrzeżona w USA. Jej sukces chce powtórzyć 22-letnia Karolina Baran. Polka weźmie udział w 21. edycji "American Idol" .

W zeszłym roku bardzo głośno zrobiło się o Polce - Sarze James, która zrobiła furorę w programie "America's Got Talent". Nastolatka otrzymała złoty przycisk i trafiła wprost do odcinków na żywo. Choć nie wygrała, fani formatu z całego świata poznali jej talent, a amerykańska branża muzyczna dostrzegła jej umiejętności. Od tego czasu Sara James kilkukrotnie wracała za ocean. Ostatnio wystąpiła w specjalnym wydaniu "America's Got Talent. All stars". Sukces Sary James chce powtórzyć Karolina Baran. Liczy na to, że udział w programie "American Idol" da jej jednak przepustkę do międzynarodowej kariery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!"
Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!"

Karolina Baran w "American Idol"

Karolina Baran chce iść śladami Sary James. Na co dzień mieszka w USA i od dziecka interesuje się muzyka. Założyła nawet zespół Caroline & The Priority, w którym śpiewała i grała na basie.

22 -latka zgłosiła się do 21. edycji "American Idol", która emitowana jest właśnie na antenie stacji ABC. Pierwszy odcinek z przesłuchaniami do nowej serii programu wyemitowano 19 lutego. Nie było w nim jednak Polki, dlatego na nagranie z jej występu musimy poczekać. Wtedy okaże się, czy podobnie, jak Sara James zdobędzie złoty przycisk.

22-latka startowała wcześniej w 13. edycji programu "America's Got Talent". Otwierała też polonijne koncerty wielu polskich piosenkarzy m.in. Andrzeja Piasecznego. Tym razem jest pewna swego. Zaczęła nawet pracować nad własnymi kawałkami z producentami gwiazd takich jak Rihanna.

Kim jest Karolina Baran?

Karolina Baran ma 22 lat. Wychowała się w Chicago, ale ma polskie pochodzenie. Jest wnuczką byłego rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Młoda wokalistka ukończyła Summer Shot Camp College Musicians Institute College w Hollywood. Tam uczęszczała na zajęcia wokalne z najlepszymi nauczycielami śpiewu w USA. W sierpniu 2017 roku wydala debiutancką płytę. Obecnie mieszka w Los Angeles.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości