Wydarzenia

Michał Żebrowski, Małgorzata Socha i inni w kalendarzu dla Fundacji Rodzin Adopcyjnych

Wydarzenia

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Gwiazdy w projekcie Fundacji Rodzin Adopcyjnych 1

Już po raz piąty gwiazdy zaangażowały się w stworzenie charytatywnego kalendarza dla Fundacji Rodzin Adopcyjnych z Otwocka. Michał Żebrowski, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i wiele innych gwiazd w rozmowie z "Co za Tydzień" powiedzieli o projekcie.

Magdalena Różczka w rozmowie z Olivierem Janiakiem dla "Co za Tydzień" powiedziała:

- Jestem w takim szoku, bo zazwyczaj wykonuję kilka telefonów i sama nie wierzę, że to się dzieje. Bartek Topa, Agnieszka Dygant, Małgorzata Socha, naprawdę nie wierzę, że oni wszyscy przyjechali — mówiła Magdalena Różczka.

Aktorka jest związana z Fundacją Rodzin Adopcyjnych już od 15 lat.

- Tak, ja pojechałam tam 15 lat temu i bałam się, że ogarnie mnie smutek i przejęcie, które oczywiście pojawiły się, ale przede wszystkim, to co mnie tak urzekło i sprawiło, że ja tam jestem, to to, że wypełnione jest to miejsce miłością, dobrymi ludźmi, nawet teraz w tych ciężkich czasach, warto jest dowiedzieć się, że takie miejsce istnieje i naprawdę są cudowne osoby, które ratują tym dzieciom życie — dodała aktorka.

Małgorzata Socha, Michał Żebrowski i Karolina Gorczyca o projekcie

Małgorzata Socha również włączyła się w projekt.

- Fantastycznie, że jest takie miejsce i że możemy je wspierać, stawiamy się tutaj co roku tłumnie i chętnie to robimy. Każda osoba, która bierze udział w tej sesji, jest rodzicem. Wiemy, jak ważne jest dla każdego dziecka bliskość i czułość, dlatego za wszelką cenę chcemy pomóc dzieciom, które tego nie mają — powiedziała Małgorzata Socha.

Michał Żebrowski w rozmowie z "Co za Tydzień" dodał:

- Codziennie, każdej nocy trzymam na rękach moje dzieci, więc póki co mam świeżą zaprawę w tego rodzaju praktykach. Bardzo cieszę się, że można pomóc w takim szlachetnym projekcie. Takie akcje pokazują, że nie ma nic ważniejszego, niż nasze dzieci — powiedział Michał Żebrowski.

Karolina Gorczyca również wsparła Fundację Rodzin Adopcyjnych.

- Mnie to rozkruszyło i rozwaliło tak emocjonalnie i sobie uświadomiłam, że przez to, że masz tyle szczęścia i dobra od życia, możesz też coś dać właśnie tym dzieciom. Zachęcamy was, kupujcie te kalendarze — powiedziała Karolina Gorczyca.

Anna Dereszowska i Małgorzata Kożuchowska o pomocy dzieciom

Anna Dereszowska jako świeżo upieczona mama, dodała:

- Mój Aleksik najmłodszy, trzeci z rzędu zaraz kończy rok i kiedy biorę takiego maluszka na ręce, to mi się zapala znowu ( Daniel nie słuchaj) instynkt macierzyński. Tematy okołomacierzyńskie, dziecięce, są mi bardzo bliskie, poruszają moje serce, a Magdę Różczkę w jej działalności w związku z Fundacją Rodzin Adopcyjnych wspieram od lat, zresztą ten kalendarz piąty już z rzędu jest również moim piątym z rzędu kalendarzem — oznajmiła aktorka.

Małgorzata Kożuchowska zaznaczyła:

- Są takie projekty, których się nie odmawia. To, że jestem mamą, urodziłam dziecko, i to dziecko wychowuje, kocham i dbam o nie, ono w jakiś sposób też się uwrażliwia na potrzeby tych, którzy nie mają pełnej rodziny, które często są pozostawiane w szpitalach, czyli są pozbawione od pierwszych dni życia miłości, czyli to, czego dziecko i każdy człowiek potrzebuje od życia najbardziej — powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości