Katarzyna Gąsienica pokazała nowy dom. Dużo emocji wzbudza jego... wielkość

Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica
Kasia Gąsienica pokazała zdjęcie z nowego domu
Źródło: X-News
Katarzyna Gąsienica pokazała wnętrze nowego domu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała także, na jakim etapie są obecnie prace remontowe. Internauci w kilka chwil zasypali jej profil komentarzami i poradami dotyczącymi aranżacji wnętrz. Najwięcej emocji wzbudziła jednak… wielkość posiadłości.

Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica zaskarbili sobie sympatię widzów w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Małżeństwo chętnie dzieli się swoją codziennością i pokazuje życie w sercu Tatr. Niedawno poinformowali w mediach, że rozpoczynają budowę nowej, rodzinnej rezydencji. Tym razem zdecydowali się jednak na dom w województwie podkarpackim. 

Mariusz Kozak o ojcostwie
Mariusz Kozak o ojcostwie
Mariusz Kozak o ojcostwie

Katarzyna Gąsienica pokazała nowy dom 

Katarzyna Gąsienica za pośrednictwem mediów społecznościowych systematycznie pokazuje postępy w budowie wymarzonego domu. Internauci towarzyszyli jej od momentu zakupu wyjątkowej działki z sadem. Tym bardziej ucieszyła ich fotografia, którą opublikowała gwiazda. Po raz pierwszy pokazała zadaszony salon i schody. W kilka chwil pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. 

"Pięknie to wygląda! Będziecie mieli wyjątkowe podkarpackie gniazdko" - czytamy w komentarzach. 

"Dom już teraz wygląda obłędnie. Aż ciężko uwierzyć, że to tylko 35m2" - napisała jedna z obserwatorek. 

"To niesamowite jak przestrzenne wydaje się to miejsce. Może sama namówię męża na podobny dom?" - spekulowała internautka w komentarzach. 

Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie rozmawiała z obserwatorami i odpowiadała im na pytania dotyczące budowy posiadłości. Wyjaśniła, że schody, które widać na zdjęciu prowadzą na antresolę, która będzie rozciągnięta niemal na połowę domu. Uwadze internautów nie umknęły także góralskie ozdoby na desce nad schodami. 

"To niesamowite, że wszędzie przemycicie choć trochę góralskiej kultury. Piękna jest ta belka" - czytamy. 

Katarzyna Gąsienica  - związek i rodzina 

Katarzyna Gąsienica i Andrzej Gąsienica to jedna z ulubionych par z "Gogglebox. Przed telewizorem". Małżeństwo obecnie mieszka i żyje w polskich górach i chętnie dzieli się z internautami sekretami miejscowych obyczajów. Niedawno opublikowali na Instagramie wspólne zdjęcie, które spotkało się z dużą aprobatą w mediach. 

Obserwatorzy gwiazd TTV z radością podziwiają ich małżeństwo, podejście do życia, wychowania dzieci i dzielenie się obowiązkami. 

"Przeciwieństwa się przyciągają i my jesteśmy stuprocentowym tego poświadczeniem" - powiedziała o małżeństwie Katarzyna Gąsienica w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

podziel się:

Pozostałe wiadomości