Gąsienicowie na domówce u "Królowej życia". "I takie rozrywki do 5 rano"

Kasia i Jędrek Gąsienica z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie spędzą ostatnie dni roku w towarzystwie gwiazd TTV? Małżeństwo z "Gogglebox. Przed telewizorem" zawitało z wizytą do kolegów po fachu. Wszyscy jednym głosem stwierdzili, że do szczęścia brakuje im jedynie Kotońskich z "Goggleboxa".

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie są małżeństwem, które od kilku sezonów występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Choć początkowo nie przypadli do gustu fanom formatu, z biegiem czasu zjednali sobie ich serca i awansowali do miana najpopularniejszej pary show. Gwiazdy TTV zarażają optymizmem nie tylko w programie, ale również poza nim. Oboje prowadzą aktywnie media społecznościowe, choć ich niekwestionowaną królową z pewnością jest Katarzyna Gąsienica.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia von Stein o śmierci członka rodziny. Wzruszające słowa o tęsknocie
Julia von Stein o śmierci członka rodziny. Wzruszające słowa o tęsknocie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gąsienicowie odwiedzili gwiazdy TTV

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy przygotowują się do świętowania ostatnich chwil 2022 roku. Część Polaków spędzi ten wyjątkowy dzień w górach. Na pewno zrobią to ich mieszkańcy! Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie mieszkają w samym centrum Zakopanego, a mimo to rzadko bywają na Krupówkach. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Jędrek zdradził, jak żyje się w jednym z najbardziej obleganych o każdej porze roku miasteczek i co trzeba zrobić, żeby ukryć się przed tłumem:

Andrzej Gąsienica z "Gogglebox" o tym, jak poznał żonę. Historia jak z filmu [WYWIAD]

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie są jedną z najbardziej lubianych par w show "Gogglebox. Przed telewizorem". Dzięki temu ich popularność rośnie, a sympatię widzów wzmocnił udział małżonków z "99 - Gra o wszystko. VIP". W programie gwiazdy różnych show stacji TTV miały możliwość nie tylko ze sobą rywalizować, ale przede wszystkim się poznać. A to, jak się okazuje, zaowocowało niejedną przyjaźnią! Gąsienicowie, wizytując w Warszawie, odwiedzili kolegów z "Goggleboxa" - Felka, Mariana i Krzyśka.

A teraz spędzili urocze przedsylwestrowe chwile z gwiazdami "Królowych życia". Gąsienicowie dołączyli do Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, Patryka Borowiaka i ich przyjaciół i razem bawili się do godzin porannych w zakopiańskim lokum gwiazdorów "Królowych życia". Wspólne chwile relacjonowali za pośrednictwem mediów społecznościowych i tak oto widzowie mogli dowiedzieć się, że chętnie przygarnęliby do ekipy Agnieszkę i Artura Kotońskich. Wieczór upłynął im na grze w popularną grę zręcznościową.

Gąsienicowie odwiedzili gwiazdy TTV Źródło: Instagram @kasia.gasienicowa

"Kochani, jak Zakopane, to nasze Gąsienice. Są i oni! Jest i Kasiulka, i jest Jędrek, no i tylko brakuje Kotońskich. Gdzie wy jesteście?" - powiedziała Izabela Macudzińska-Borowiak.

Czy gwiazdy TTV spędzą razem Sylwestra?

Gąsienicowie odwiedzili gwiazdy TTV Źródło: Instagram @arturkotonski

Izabela Macudzińska-Borowiak zadaje szyku na zakopiańskich Krupówkach

Izabela Macudzińska-Borowiak i Patryk Borowiak udali się wraz z przyjaciółmi do Zakopanego, gdzie spędzą ostatnie dni roku. Gwiazda TTV relacjonowała podróż za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uwagę internautów przykuła najbardziej stylizacja "Królowej życia". Izabela w podróż udała się w niebieskim, futrzanym komplecie, który swoim blaskiem rozświetli niejedną zakopiańską ulicę, a Krupówki z miejsca zamienią się w nowojorski Manhattan.

"Królowe życia". Izabela Macudzińska-Borowiak udała się na Sylwestra Źródło: Instagram @justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska-Borowiak słynie z niecodziennych stylizacji, które swoim bogactwem przyćmiłyby niejedną kreację z czerwonego dywanu. Do Zakopanego z pewnością przyjedzie wielu celebrytów, którzy będą chcieli zakończyć rok pod samiusieńkimi Tatrami. A może część z nich już tam jest, na przedłużonych świąteczno-noworocznym wypoczynku. Choć ich kreacje z pewnością zapadną w pamięć mieszkańcom miejscowości, mogą nie dorównać stylizacjom Izabeli. Gwiazda TTV już zdążyła zrealizować specjalną sesję zdjęciową i wideo, podczas której zaprezentowała ubrania z własnego butiku. Zdecydowanie robi wrażenie!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości