Agnieszka Kotońska o chorobie w rodzinie. "Dla Artura to najważniejsza osoba w życiu"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Agnieszka i Artur Kotońscy o postanowieniach noworocznych

Agnieszka i Artur Kotońscy to małżeństwo, które zaskarbiło sobie sympatię widzów TTV występując w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Para szybko stała się jedną z ulubionych a ich profile na Instagramie każdego dnia odwiedzają tysiące internautów. Niedawno w wywiadzie z nami wyjaśnili, czego życzą sobie w nadchodzącym roku. Dla wielu osób te słowa mogą być zaskoczeniem.

"Gogglebox. Przed telewizorem" od lat jest w czołówce najchętniej oglądanych programów na TTV. To właśnie tam Agnieszka i Artur Kotońscy pokazują widzom swoją codzienność. Małżeństwo w rozmowie z Dagmarą Olszewską uchyliło rąbka tajemnicy i wyznało, na czym najbardziej im zależy w nadchodzących miesiącach. 

Agnieszka Kotońska o teściowej i rodzinie

Święta i Nowy Rok to dla wielu osób czas przepełniony radością i spotkaniami z bliskimi. Niestety nie każdy może spędzić beztroskie Boże Narodzenie. Agnieszka Kotońska wyznała bowiem, że od pewnego czasu ich rodzinne myśli zaprząta zdrowie ukochanej teściowej.

- Ja z takich pierwszych postanowień noworocznych mam to, żeby moja teściowa wyzdrowiała. Jest w tej chwili ciężko chora, więc trzymam za nią kciuki. Dla Artura jest to najważniejsza osoba w życiu. Ona była dla nas światłem, które świeciło i świeci najjaśniej. I żebyśmy mieli ciągle zdrowie, ciągle się uśmiechali, więcej nie potrzeba, bo jak nie ma zdrowia, to nie ma nic. Żadne marzenia się nie spełnią. Więc jeśli to zdrowie nam dopisze, to wszystkie marzenia będą na wyciągnięcie ręki - powiedziała Agnieszka Kotońska. 

Agnieszka i Artur Kotońscy o postanowieniach noworocznych

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem Nowego Roku zapytaliśmy Agnieszkę i Artura Kotońskich o to, czego jeszcze sobie życzą. Małżonkowie tym razem przyznali, że mają też pewne, niemal standardowe postanowienia.

- Ja to bym mógł zrzucić z 5 kg - zażartował Artur Kotoński. 

Na komentarz żony nie musieliśmy jednak długo czekać.

- Dajmy spokój z metamorfozami, dajmy spokój z odchudzaniem. Żeby zdrówko nam dopisywało -  dodała na koniec Agnieszka Kotońska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Foto: IG @agnieszkakotonska

Pozostałe wiadomości