Kinga z "True Love" brała udział w castingu do "Top Model". Jak jej poszło?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kinga z "True Love" brała udział w castingu do "Top Model"

Kinga Mendrala to ambitna i piękna dziewczyna, która skradła serca widzów "True Love". Zanim jednak zgłosiła się do programu randkowego TVN7, zamierzała podbić serca jurorów "Top Model" i powalczyć o bycie rozpoznawalną modelką. Jak poszedł jej casting do modelingowego show TVN?

Kinga Mendrala od razu po wejściu do domu "True Love" przykuła uwagę męskiej części mieszkańców. 32-latka stworzyła w programie klika relacji, jednak żadna nie skończyła się happy endem. Co ciekawe piękna blondynka już wcześniej chciała zaistnieć w telewizji. Brała udział w castingu do "Top Model" TVN. O szczegółach opowiedziała w relacji na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" - Kinga rozmawia z Edytą o Marcinie
"True Love" - Kinga rozmawia z Edytą o Marcinie

Kinga z "True Love" brała udział w castingu do "Top Model"

Program "True Love" zadebiutował na antenie TVN7 i w Playerze w lutym tego roku. Nowe randkowe show szybko zyskało już sporą rzeszę fanów, którzy śledzą losy uczestników w mediach społecznościowych. Wśród uczestniczek programu Kinga wyróżniała się piękną i delikatną urodą oraz dojrzałym zachowaniem, co zyskało pochwałę internautów. Dzięki aktywności na Instagramie dziewczyna utrzymuje kontakt z fanami i obserwatorami.

Była uczestniczka programu często organizuje na swoim profilu na Instagramie serię Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. Tym razem obserwatorzy zapytali ją m.in. o to, jak wygląda jej mieszkanie. Kinga pochwaliła się kilkoma zdjęciami. Fanów najbardziej zainteresował jednak inny wątek z życia dziewczyny. Otóż marzyła ona, żeby zostać profesjonalną modelką. Dlatego też pragnęła wziąć udział w programie TVN "Top Model". Jak się okazało, Kinga brała udział w castingu do 9. edycji programu, którą wygrał Mikołaj Śmieszek. Czy była blisko, aby zamieszkać w domu modelek i modeli z Partycją Sobolewską i Mariuszem Jakubowskim, którzy dzięki show zyskali dużą sławę?

"Nie. Wysłałam tylko formularz i miałam długą rozmowę telefoniczną, ale nic z tego nie wyszło" - odpisała Kinga na pytanie, czy jej casting był pokazywany na antenie TVN.

Kinga z "True Love" brała udział w castingu do "Top Model"
Kinga z "True Love" brała udział w castingu do "Top Model" Kinga z "True Love" brała udział w castingu do "Top Model" Źródło: Instagram

Kinga Mendrala odpadła z "True Love"

Kinga Mendrala to 32-latka pochodząca z Wodzisławia i charakteryzująca się ogromnym entuzjazmem i pozytywnym podejściem do życia. Jest przedsiębiorczą osobą, prowadzącą własną działalność skupiającą się na sprzedaży nieruchomości, zarządzaniu projektami oraz koordynacji zespołu hostess. Dodatkowo Kinga angażuje się również w modelowanie i działalność influencerki, wykorzystując swoją energię, aby przyciągnąć uwagę. Pasją Kingi są również podróże i fotografia, które pozwalają jej na odkrywanie nowych miejsc i kultur. Jest również zapaloną sportsmenką, regularnie trenującą cross-fit.

Kinga Mendrala zaraz po wejściu do domu "True Love" od razu zawróciła w głowie Marcinowi Leszczyńskiemu. Ich burzliwa relacja rozpadła się jednak szybciej, niż powstała i to w atmosferze kłótni. Później Kinga znalazła bezpieczną ostoję i połączyła się w parę z Mateuszem Łaską. Wielu widzów wróżyło im wspólną przyszłość. Kinga, która była niemal pewna decyzji Mateusza, musiała jednak opuścić miłosne show. Uczestniczka nie kryła zaskoczenia i twierdziła, że według niej ich związek szedł w dobrym kierunku. Później oceniła tę sytuację.

"Nie było to dla mnie nic ciężkiego. Życzę Matiemu i Agacie wszystkiego dobrego, może uda im się zbudować piękne uczucie" - napisała na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości