Kinga z "True Love" zdradziła sekret? Suknia ślubna zaskoczyła fanów

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kinga Mendrala z "True Love"

Kinga Mendrala to ambitna i piękna dziewczyna, która skradła serca widzów "True Love". Nie udało jej się znaleźć prawdziwej miłości w programie TVN7, ale fani są ciekawi, jak potoczyły się jej dalsze losy. Może jest już szczęśliwą mężatką? Takie podejrzenia padły po jej ostatnim Q&A na Instagramie, choć wydaje się, że to jednak tylko sesja zdjęciowa.

Kinga Mendrala, pojawiając się w programie "True Love", wzbudziła zainteresowanie męskiej części uczestników swoją urodą i energią. W ciągu programu nawiązała kilka relacji, jednakże żadna z nich nie doprowadziła do trwałego związku. Chociaż wiele osób liczyło na to, że znajdzie miłość w programie, Kinga ostatecznie opuściła show bez partnera. Mimo to 32-latka pozostała pozytywnie nastawiona do przyszłości i gotowa na kolejne wyzwania. Tym razem zaskoczyła fanów... sesją ślubną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" - Kinga rozmawia z Edytą o Marcinie
"True Love" - Kinga rozmawia z Edytą o Marcinie

Kinga z "True Love" na sesji ślubnej

"True Love" to program randkowy, który szybko zdobył popularność wśród widzów i zyskał sporą rzeszę fanów śledzących losy uczestników w mediach społecznościowych. Kinga Mendrala, jedna z uczestniczek, wyróżniała się nie tylko swoją urodą, ale również dojrzałym zachowaniem, co zasłużyło na pochwałę w oczach internautów. Dziewczyna utrzymuje kontakt z fanami i obserwatorami, dzieląc się swoim życiem w mediach społecznościowych. Dzięki aktywności na Instagramie Kinga zyskała szerokie grono wiernych fanów, którzy śledzą jej poczynania i życzą jej wszystkiego najlepszego. Była uczestniczka programu często organizuje na swoim profilu na Instagramie serię Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. Poprzednio Kinga z "TL" wyznała, że brała udział w castingu do programu "Top Model".

Chociaż nie udało jej się dostać do programu "Top Model", to od zawsze marzyła o karierze modelki i działa aktywnie w branży modelingowej. Ostatnio wzięła udział w sesji zdjęciowej, gdzie prezentowała suknie ślubne. Fotografia w białej sukni, którą umieściła na InstaStories zrobiła wrażenie na fanach, którzy zaczęli dopytywać, czy Kinga wzięła ślub. Ona żartobliwie odpowiedziała twierdząco. Uczestniczka pokazała też drugą suknię, która bardzo jej się spodobała, i wyznała, że są to jej wymarzone kreacje ślubne.

Kinga Mendrala z "True Love"
Kinga Mendrala z "True Love" na sesji ślubnej Kinga Mendrala z "True Love" Źródło: Instagram

Kinga Mendrala - udział w "True Love"

Kinga Mendrala to 32-latka z Wodzisławia, która emanuje entuzjazmem i pozytywnym podejściem do życia. Jest przedsiębiorczą kobietą, prowadzącą własną firmę zajmującą się sprzedażą nieruchomości, zarządzaniem projektami oraz koordynacją zespołu hostess. Ponadto angażuje się w modeling i działalność influencerki, wykorzystując swoją energię, aby przyciągnąć uwagę obserwatorów w mediach społecznościowych. Kinga uwielbia podróże i fotografię, co pozwala jej odkrywać nowe miejsca i kultury. Jest również zapalonym sportowcem, regularnie ćwiczącym cross-fit.

Po wejściu Kingi Mendrali do domu "True Love" Marcin Leszczyński natychmiast poczuł do niej coś wyjątkowego. Niestety, ich burzliwa relacja nie zakończyła się najlepiej. Po serii kłótni i niedomówień Kinga znalazła stabilizację i połączyła się w parę z Mateuszem Łaską. Wielu widzów twierdziło, że ich relacja jest obiecująca. Kinga była przekonana, że Mateusz podziela jej uczucia, ale nieoczekiwanie musiała opuścić program miłosny, gdy ten postanowił wybrać Agatę. Choć była zdziwiona decyzją Mateusza, życzyła mu i jego partnerce jak najlepiej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości