Klaudia El Dursi o relacji Ady i Bartka. Co zaobserwowała? "Największe zaskoczenia będą na końcu sezonu"

Klaudia El Dursi o wybuchowej relacji Ady i Bartka. Co zdradziła?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Klaudia El Dursi od ośmiu edycji obserwuje grę uczestników "Hotelu Paradise". W show sama sporo potrafi zamieszać, gdy pojawia się i tajemniczo zapowiada kolejne wyzwania. Jednak również sporo widzi, a uczestnicy mimo to potrafią ją zaskakiwać. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prezenterka zdradziła, co sądzi o relacji Ady i Bartka. Czy połączyło ich prawdziwe uczucie?

Klaudia El Dursi jest ulubienicą Pana Lektora, który dostojnie zapowiada każde jej pojawienie się przed kamerą w show. Dziś jest znana jako prezenterka, a wcześniej występowała w programie "Top Model". Klaudia El Dursi stała się prawdziwą telewizyjną gwiazdą. W programie bywa powierniczką największych sekretów uczestników.

"Hotel Paradise 8". Klaudia El Dursi o relacji Ady i Bartka. Co zdradziła?

Anna Pawelczyk-Bardyga z serwisu cozatydzien.tvn.pl zapytała prowadzącą show o to, co zaskoczyło ją w najnowszej edycji "Hotelu Paradise". Gospodyni programu zdradziła, że największe niespodzianki czekają na widzów w ostatnich odcinkach.

- To jest znowu taka być może banalna odpowiedź, ale oni mają w sobie taką niesamowitą zdolność zaskakiwania nas niemalże w każdym odcinku, choć faktycznie te największe zaskoczenia będą ku końcowi naszego sezonu, więc zdradzać tego nie będę - odpowiedziała.

Internauci najczęściej dyskutują w sieci na temat relacji Ady i Bartka. Wiele osób, w tym sami zainteresowani, określają ją jako "toksyczną". Czy Klaudia El Dursi się z tym zgadza? Co zaobserwowała za kulisami programu?

- To jest na pewno bardzo burzliwa relacja. Toksyczna to dość mocne słowo, ale faktycznie jest ona wybuchowa, skrajna. Wydaje mi się, że to też jest taka domena temperamentnych młodych ludzi. Jeszcze warunki są takie, że faktycznie te emocje zmieniają się jak w tym kalejdoskopie. Tam wszystko się dzieje w takim natężeniu. Jest tak intensywne, że te emocje eskalują do naprawdę wielkich rozmiarów, takich wręcz nienaturalnych, ale taki jest hotel. To są prawdziwe emocje, oni tego nie kreują. W moim mniemaniu najważniejsze jest to, że to, co ich łączy, jest prawdziwe — wyznała.

Nie chcę wyjść na stronniczą, ale Adzie i Bartkowi zdecydowanie kibicowałam
- podsumowała.

Zapytaliśmy Klaudię El Dursi, czy zaskoczyło ją to, kto wygrał program. Może prezenterka miała innych faworytów.

- Na razie nie odpowiem na to pytanie — zakończyła, powołując się na zachowanie sekretów aż do finału.

Klaudia El Dursi o szalonej miłości w programie "Hotel Paradise 8"

Jakiś czas temu Klaudia El Dursi odpowiedziała nam na pytanie, czy brak powrotów do programu sprawił, że uczestnicy zmienili podejście do budowanych relacji i dali sobie szansę na prawdziwe uczucia, a nawet miłość.

- Nie da się tego tak zero-jedynkowo powiedzieć. W ogóle ta edycja ósma będzie taka idealnie zbilansowana, bo oczywiście będą te intrygi, sojusze, będą takie bezpieczne opcje, ale będzie też szalenie prawdziwa, gorąca miłość. Tak że każdy znajdzie dla siebie coś, czego szuka - wyjaśniła w rozmowie z Dominiką Kowalewską.

Zapytaliśmy doświadczoną prezenterkę, czy potrafi już na początku rozgrywki trafnie ocenić bohaterów show.

- Nie tylko w hotelu, ale ogólnie w życiu mam taką czutkę do ludzi i faktycznie czasami przeszkadza mi, że potrafię na kogoś spojrzeć i nawet nie wymieniając żadnych słów, całkiem trafnie oceniam te osoby. W programie staram się tego nie robić, dlatego że bardzo często oni przychodzą i jednak przybierają jakąś pozę, bo myślą, że przez takie nastawienie [...] coś zyskują, ale bardzo szybko okazuje się, że kamery 24 godziny na dobę weryfikują i takie udawanie długo nie przetrwa. Ale to prawda, mam taką czutkę i potrafię ocenić — powiedziała w rozmowie z nami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS/Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości