Paweł Małaszyński i Agnieszka Woźniak-Starak we wspólnym projekcie. Połączyła ich muzyka

Paweł Małaszyński i Agnieszka Woźniak-Starak stworzyli muzyczny duet
Źródło: Co Za Tydzień TVN
Paweł Małaszyński i Agnieszka Woźniak-Starak wystąpili razem w teledysku zespołu Spirit in the Forest. Aktora i prezenterkę połączyła miłość do twórczości legendarnej grupy Depeche Mode. Efekty ich współpracy już pojawiły się w sieci.

Tworzenie duetów to szansa na nową jakość, nie tylko w sporcie czy rozrywce. Pawła Małaszyńskiego i Agnieszkę Woźniak-Starak połączyła miłość do Depeche Mode. Słynny aktor i prezenterka telewizyjna stworzyli razem nowy teledysk.

Paweł Małaszyński i Agnieszka Woźniak-Starak stworzyli muzyczny duet

Paweł Małaszyński i Agnieszka Woźniak-Starak o swojej niecodziennej współpracy opowiedzieli przed kamerami magazynu "Co Za Tydzień". Aktor wyznał, że wszystko zaczęło się od tego, że zespół Spirit in the Forest zaproponował mu zaśpiewanie w jednej z ich najnowszych piosenek, która jest coverem utworu słynnej grupy Depeche Mode.

"Spotkaliśmy się mniej więcej trzy lata temu. Chłopaki wysłali mi swoją propozycję zaśpiewania w zespole, który dopiero co powstał. Idzie im całkiem nieźle, więc dlaczego nie?" - powiedział Paweł Małaszyński.

Aktor i muzycy niedługo później wystąpili w "Dzień Dobry TVN", którego wówczas prowadzącą była Agnieszka Woźniak-Starak.

"Wszystko przez 'Dzień Dobry TVN', do którego przyszedł Paweł Małaszyński z chłopakami z Spirit in the Forest zaśpiewać piosenkę Depeche Mode, którą razem nagrali i wychodząc, powiedzieli, że by było fajnie, jakbyś wystąpiła u nas w teledysku" - wspominała Agnieszka Woźniak-Starak.

Paweł Małaszyński nie ukrywał, że początkowo wątpił w to, że Agnieszka Woźniak-Starak mówiła na serio. Wkrótce jednak przekonał się, że gwiazda wcale nie żartowała.

"Agnieszka jest bardzo miła, sympatyczna, więc powiedziała, pewnie, jasne, super, super. Jasne, oczywiście, powiedziałem, tak, na pewno (śmiech). To taka była prawda, a tutaj o dziwo rzeczywiście, kiedy już zaczęliśmy dochodzić do momentu, w którym właściwie wszystko było gotowe. Trzeba było wykonać ten telefon magiczny. Zadzwoniłem, powiedziała: oczywiście, pamiętam, obiecam i jak najbardziej" - opowiadał Paweł Małaszyński.

Agnieszka Woźniak-Starak kiedyś była wielką fanką Depeche Mode

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że przyjęła propozycję zagrania w teledysku, ponieważ wychowywała się na utworach zespołu Depeche Mode. Słynna grupa do dziś ma specjalne miejsce w jej sercu.

"Jako dzieciak byłam ogromną fanką Depeche Mode. Naprawdę pamiętam wyprawę z tatą, uwaga, bo to wyjdzie na to, że naprawdę jestem już dosyć zaawansowana wiekiem. Miałam jeszcze kasety z Depechami. Miałam wspaniały album, który lata, lata temu wdał Marek Sierocki o Depechach, po który mój tata stał w deszczu w jakiejś kilometrowej kolejce" - wspominała prezenterka.

Teledysk zespołu Spirit in the Forest z udziałem Pawła Małaszyńskiego i Agnieszki Woźniak-Starak był kręcony w Wejherowie w kilku miejscach, w centrum miasta i na obrzeżach. Fabularna historia opowiada o relacji damsko-męskiej.

"Paweł, starając się o kobietę, bo o tym jest ten teledysk, o staraniu się o kobietę, pokazuje już swój świat i w różny sposób stara się ją zachęcić do siebie" - wyjaśniał reżyser teledysku, Artur Wyszecki.

Paweł Małaszyński znakomicie odnalazł się w tej roli.

"Ja tutaj pokazuję świat moimi oczami, przepięknie Agnieszce, więc nie mogłem trafić lepiej" - śmiał się Paweł Małaszyński.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości