Magda i Krzysztof ze "ŚOPW" wrócili do siebie? Fani mają dowody

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda Białas, Krzysztof Żółtak
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda Białas, Krzysztof Żółtak
Źródło: Player
Magdalena Białas i Krzysztof Żółtak dali się poznać widzom w 9. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mimo szczerego uczucia ich małżeństwa nie udało się uratować i oboje podjęli decyzję o rozwodzie. Teraz internauci rzucili nowe światło na ich relację. Magda i Krzysztof wrócili do siebie?

Krzysztof Żółtak pochodzi z Przemyśla, a jego programowa wybranka Magdalena Białas z Dębicy. Para już od pierwszego spotkania wpadła sobie w oko i okazało się, że mają podobne zainteresowania. Z odcinka na odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogliśmy zauważyć, jak relacje między tą dwójką zacieśniają się i pogłębiają.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof Żółtak i Magdalena Białas rozstali się po programie

Krzysztof więcej czasu spędzał u Magdy, aktywnie uczestnicząc w jej życiu rodzinnym i zawodowym. W finale mogliśmy zauważyć ich niezwykłą relację. Magdalena i Krzysztof zdecydowali się zostać w małżeństwie, jednak po czasie poinformowali, że ich drogi rozeszły się.

Krzysztof wydał oświadczenie na Instagramie, w którym napisał:

"Czuję się zobligowany powiedzieć wam o tym, jakie są nasze dalsze losy po dniu decyzji. Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą. Jakie były okoliczności i powody rozstania zostawiam dla siebie. I nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym. Jak zwykłem mawiać 'zawsze coś jest po coś'. Każde zdobyte doświadczenie nas rozwija" - napisał.

Od tego czasu Krzysztof i Magdalena nie zabierali głosu na temat swojej relacji. Krzysztof odnalazł się w gronie uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z innych edycji i utrzymuje z nimi przyjacielskie relacje do dziś, a Magda często publikuje w mediach społecznościowych posty związane z pracą.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof i Magda wrócili do siebie? Są nowe dowody

Z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozostało jedno małżeństwo Marka i Kornelii, którzy niedawno wrócili z podróży z okazji pierwszej rocznicy związku. Jak się okazuje, jeszcze nic nie zostało przesądzone i losy Magdy i Krzysztofa mogły się na nowo spleść, a nowe światło rzucili na tę sprawę internauci.

Pod ostatnim postem Krzysztofa, który rozprawiał o znaku zodiaku Byka, pojawił się komentarz jednego z internautów, który stwierdził, że wie, że Krzysztof i Magdalena wrócili do siebie.

Krzysztof ze "ŚOPW" wrócił do Magdy?
Krzysztof ze "ŚOPW" wrócił do Magdy?
Źródło: Instagram

W komentarzu czytamy:

"Wszystkiego dobrego Krzysztof i Magda. Niech wam się wiedzie i układa, super z was para" - napisał jeden z obserwatorów pary.

Jedna z internautek zapytała, skąd komentujący ma takie informacje, jednak ten odpisał:

"Są parą, do tego udaną" - czytamy

Krzysztof i Magda ze "ŚOPW" są razem?
Krzysztof i Magda ze "ŚOPW" są razem?
Źródło: Instagram

Jak na razie ani Krzysztof, ani Magdalena nie zabrali głosu w tej sprawie, jednak niektórzy internauci są pewni, że uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dali sobie jeszcze jedną szansę.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości