Programy

Klaudia Nieścior z "Top Model" ubrała się zbyt sexy i pokazała za dużo... Jurorzy dali jej jednak szansę

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Klaudia Nieścior z "Top Model"

Klaudia Nieścior to jedna z uczestniczek, które dostały się do domu "Top Model". Co o niej wiemy?

Klaudia Nieścior po boot campie straciła nadzieję na dostanie się do domu "Top Model". Została skrytykowana przez jury za zbyt seksowny strój. Jednak dostała drugą szansę.

"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać?
"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Nieścior z "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek

Klaudia Nieścior ma 22 lata. Pochodzi z Tarnobrzega. Pracuje w salonie kosmetycznym. W weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu, w którym sama się wychowała. Tematy rodzinne są dla niej bardzo trudne. W przeszłości była jedną z najwyższych dziewczyn, miała z tego powodu kompleksy. Była cheerleaderką i tamburetką. Marzy o założeniu własnej rodziny i karierze modelki. Podczas autoprezentacji na boot campie uczestniczka pokazała zbyt wiele i została skrytykowana za zbyt seksowny strój. Jednak nie przekreśliło to ostatecznie jej szans i dostała się do domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy:  Klaudia Nieścior
"Top Model 11" - uczestnicy: Klaudia Nieścior Źródło: TVN/Marcin Tyszka

Klaudia Nieścior z "Top Model" – Instagram

Klaudia Nieścior ma swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie ją pod nickiem @klaudianiescior. Możecie tam zobaczyć wiele zdjęć przyszłej modelki.

Klaudia Nieścior w finale "Top Model" – jak głosować, gdzie i kiedy oglądać?

Klaudia Nieścior dostała się do finału 11. sezonu programu "Top Model". O zwycięstwie zdecydują punkty od jurorów i głosy widzów. Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową. Aby zagłosować na Klaudię, należy wysłać wiadomość o treści 1 pod numer 7322.

Finał na żywo 11. sezonu programu "Top Model" można będzie oglądać w telewizji TVN i w Playerze w środę 7 grudnia o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości