Adrianna Eisenbach pokazała, jak wyglądałoby jej dziecko z Dawidem. Zaskakujące zdjęcia

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Królowe życia". Adrianna Eisenbach żartuje, jak będzie wyglądać jej dziecko

Adrianna Eisenbach, czyli "Scandal Queen" była bohaterką "Królowych życia". Wytatuowana celebrytka spotyka się z dużo młodszym od siebie partnerem. Często musi udowadniać internautom szczerość ich uczuć. Tym razem wspólnie zażartowali, jak mogłoby wyglądać ich dziecko.

Adrianna Eisenbach może pochwalić się rekordem Polski 2022 w kategorii: "najbardziej wytatuowana Polka". Gromadzi wokół siebie całkiem dużą społeczność fanów. A to dzięki jej aktywności na YouTubie oraz Instagramie. Adrianna dzieli się w mediach społecznościowych swoją codziennością. Lubi zaskakiwać fanów.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę Dominik Abus szczerze o zazdrości w związku

Adrianna Eisenbach żartuje, jak będzie wyglądać jej dziecko

Adrianna Eisenbach tworzy związek z tajemniczym Dawidem. Para nawiązała znajomość w Internecie. Mężczyzna napisał do swojej wybranki na Instagramie. Adrianna i Dawid są ze sobą bardzo szczęśliwi. "Królowa życia" była w przeszłości zamężna. Teraz nie potrzebuje tego do szczęścia. Zdradziła swoje odczucia w tym temacie.

"Dawid chciałby ślubu. Nawet nie o to chodzi, że ślub by mi przeszkadzał - wybrałabym wyspę, coś zwariowanego. Na pewno nie biała sukienka. Ale zdaję sobie sprawę, że może przyjść czas, że Dawid będzie chciał młodszą rodzinę i dzieci. Nie chciałabym mu nasr*ć w papiery takim ślubem" - wyjaśniła rok temu w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Adrianna ma ogromny dystans do siebie i postanowiła razem z partnerem sprawdzić za pomocą aplikacji, jak wyglądałaby ich córka i syn. Poniżej zobaczycie efekt tej zabawnej symulacji na Instagramie.

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach i David Zlatan Źródło: Instagram @adrianna_scandal_queen
"Królowe życia". Adrianna Eisenbach żartuje, jak będzie wyglądać jej dziecko Źródło: Instagram @adrianna_scandal_queen

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach i David Zlatan. Co sądzą o różnicy wieku?

Adriannę i Dawida dzieli ponad 30 lat. Kobieta jest już po 50. Internauci wciąż mają zastrzeżenia co do ich związku. Jednak zakochani robią wszystko, by nikt nie zakłócił ich spokoju.

"Daj spokój temu chłopakowi, niech żyje z dziewczyną w swoim wieku" - usłyszała Adrianna od jednej z obserwatorek.

Na tę zaczepkę od razu zareagował Dawid.

"Powtórzę jeszcze raz! Nie chcę młodej dziewczyny! Dla mnie one są głupie, materialistyczne i mają jedno w głowie: swoją karierę lub kasę partnera. Nie pogadasz o niczym innym tylko o głupotach, imprezach, narkotykach i ciuchach" - odpisał partner Adrianny Eisenbach.

Ja kocham Adriannę [...] Już tak ostro napiszę, bo dosyć tego pouczania, własnej teorii komuś wciskania i stereotypów. Żyj, jak chcesz i nie wtrącaj się do innych

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości