Katarzyna z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Katarzyna z "40 kontra 20"
Katarzyna z "40 kontra 20"
Źródło: TVN
Katarzyna to jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Katarzyna znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "dwudziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą, Joanną Maloney i Anitą Czuptą będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Katarzyna z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Katarzyna ma 27 lat i pochodzi z Jeleniej Góry. Od trzeciego roku życia mieszka w Belgii, ale niedawno wróciła do Polski. Tutaj prowadzi swoją działalność – Agencję Pracy (międzynarodowa). Jej urok osobisty i wdzięk został doceniony w Belgii, gdzie brała udział w wyborach miss.

"40 kontra 20" - pierwszy odcinek. Tomasz poznaje Toma

Katarzyna z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

Katarzyna jest spontaniczna, ambitna, szalona i kocha podróżować. Ciekawa świata, ludzi, wydarzeń. Jeździ na crossie i gra w tenisa, ale również w piłkę możną. Jest lojalna i uczciwa. I tego samego szuka u partnera. Nie ma problemów z różnicą wieku, według niej najważniejsze jest szczerość, lojalność i chęć zdobywania nowych doświadczeń. ​

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać, powtórki

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości