Adrianna z "Królowych życia" pokazała mamę i jej rodzeństwo. "Naturalna rodzinka"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Adrianna z "Królowych życia" pokazała, jak wygląda jej rodzina

Adrianna Eisenbach znana jako "Scandal Queen" występowała w programie "Królowe życia". Influencerka układa sobie życie z partnerem Dawidem. Oboje relacjonują w sieci swoją codzienność. Adrianna pokazała tym razem, jak wygląda jej mama. Zajrzała z kamerą do jej domu i zaprezentowała resztę rodziny. 

Adrianna Eisenbach spotyka się z tajemniczym Dawidem. Tajemniczym, bo niewiele wiadomo o jego przeszłości. Zakochani poznali się na Instagramie. Teraz wspólnie występują w mediach społecznościowych i prowadzą kanał w serwisie YouTube. Właśnie tam znajdziecie odcinek, w którym Adrianna pokazuje, jak wygląda dom jej mamy.

Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko"
Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adrianna z "Królowych życia" pokazała rodzinę

Bohaterka "Królowych życia" jest szczęśliwa w związku z partnerem, ale nie przeszkadza jej brak ślubu. W przeszłości była już zamężna. Jednak nie wyklucza, że kiedyś mogłaby się zdecydować na tak poważny krok ze swoim ukochanym. Widać, że jej chłopak został zaakceptowany przez jej rodzinę. Na filmiku z urodzin mamy Adrianny widać, jak wszyscy świetnie się dogadują. Nawet fani "Królowej życia" zauważyli, że ma niezwykle ciepłą i tolerancyjną rodzinę.

"Fajna naturalna rodzinka. A Ty Adrianna jesteś bardzo kulturalna i łagodna, a kiedy trzeba, to walczysz jak lew" - czytamy w komentarzach.

Moja rodzinka to fajni i sympatyczni ludzie na szczęście

W odcinku fani Adrianny mogli poznać jej mamę — solenizantkę, która uwielbia gotować i podróżować. W jej domu pojawili się pozostali członkowie rodziny.

Adrianna Eisenbach pokazała mamę Źródło: Instagram @adrianna_scandal_queen

Jak wyglądają synowie Adrianna Eisenbach? "Taka rozmowa to złoto"

Adrianna ma dwóch dorosłych synów. Ułożyła dowcipny tekst o tym, jaki ma z nimi kontakt. Jej pociechy również kochają tatuaże.

"Moi synowie są też wydziarani. Jeden z nich jest w tym momencie tutaj z nami. Jak zaje**ście mieć syna dorosłego, który nie myśli o mamie nic nigdy złego. Rozmowy nam idą zaradnie, nie czekamy, aż jeden drugiego myśli zgadnie. Troszczymy się o to, by nam wszystkim było miło i nikt nikogo nie traktował jak bambaryło. Jak byli mali, to ja im gotowałam, usypiałam i nigdy się nie zastanawiałam, jak to będzie, gdy będą dorośli, czy pozwolą mi żyć swoim życiem i w radości. Dla wielu ludzi jest to problem, gdy kobieta ma faceta dużo młodszego i w dodatku atrakcyjnego. Plują, wyzywają, historie wymyślają, przyszłość zapowiadają, a nas nawet nie znają" - napisała na Instagramie.

Influencerka uczy synów wyrozumiałości i wzajemnego szacunku. Jest bardzo dumna z tego, na jakich mężczyzn wyrośli.

"Moi synowie wychodzą z założenia, że także rodzice mają prawo na szczęśliwe życie. Jak dzieci są odchowane i wszystko jest poukładane, to rodzice powinni się na nowo odnaleźć i własną drogę do radości i miłości znaleźć. Jak mają zajęcie, nie wtrącają się na szczęście, do życia dorosłych dzieci i traktowania ich partnerów jak śmieci. My się wszyscy super rozumiemy, internacjonalne gadki łapiemy, trochę polskiego, angielskiego, niemieckiego i z wielką radością respekt mamy jeden do drugiego. Taka rodzina to złoto, każdy rozumie, że sprzeczać się nie ma o co. Życie jest za krótkie na jakieś głupie kłótnie" - podsumowała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości