Julia von Stein na zdjęciu z ważnej chwili. "Nie jestem już tą samą osobą"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Królowe życia". Julia von Stein odtworzyła swoje zdjęcie przed uczelnią

Julia von Stein to bohaterka programów "Królowe życia" oraz "Damy i wieśniaczki". Na co dzień influencerka prowadzi z rodziną dom pogrzebowy. Julia von Stein odtworzyła zdjęcie sprzed roku, gdy odbierała dyplom po obronie pracy magisterskiej. Uczestniczka show TTV stanęła na dachu swojego samochodu. Czy udało jej się powtórzyć zdjęcie? Jak myślicie, bardzo się zmieniła?

Julia von Stein zdradziła, jakie jest jej wykształcenie. Okazuje się, że znacznie odbiega od tego, czym teraz zajmuje się zawodowo. Kobieta pochwaliła się dyplomem uzyskanym na wyższej uczelni i zapozowała na jej tle. Weszła na dach samochodu w szpilkach!

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

Julia von Stein pozuje z dyplomem pod swoją uczelnią. Jakie ma wykształcenie?

Julia pokazała na InstaStories dwa zdjęcia. Dzieli je rok. Pierwsze zrobiła po obronie pracy magisterskiej, a drugie w dzień pierwszej rocznicy tego wydarzenia. Julia von Stein ukończyła dziennikarstwo na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Bohaterka "Królowych życia" weszła na dach swojego luksusowego samochodu i pozowała w ten sam sposób, co rok temu. Jednak coś się w niej zmieniło.

Mija rok od mojego zdania magistra. Jestem niesamowicie dumna z siebie i postanowiłam zrobić to samo zdjęcie, co rok temu. Samochód jest dokładnie ten sam, ale ja nie jestem już tą samą osobą, która jest szarą myszką i zlewa się całkowicie z elewacją mojej uczelni. Ten sukces jest trochę dzięki Wam

Zdjęcie wyszło perfekcyjnie, ale kobieta miała problem z zejściem z auta. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

"Zdjęcie mamy, ale jak ja stąd zlezę, to nie mam pojęcia" - zażartowała, próbując ześlizgnąć się z dachu auta.

Julia von Stein pokazała zdjęcie pod swoją uczelnią Źródło: Instagram @julia_von_stein
Julia von Stein ma dyplom z dziennikarstwa Źródło: Instagram @julia_von_stein

Julia von Stein dumna ze swoich osiągnięć. Zamówiła swój portret

Julia von Stein nauczyła się samodzielności i ciężkiej pracy od ojca, do którego miała kiedyś pretensje o to, że nie daje jej pieniędzy. Jednak po latach cenna lekcja taty przyniosła efekty.

-  Pracuję w tak ciężkiej branży… może ona nie jest ciężka ogólnie, ale dla kobiety młodej, w miarę atrakcyjnej jest to naprawdę trudne. Muszę być silna. Ja kocham swoją pracę. Nie umiałabym pracować w branży, której bym nie kochała. To jest całe moje życie. To daje mi ogromną satysfakcję. Pomoc ludziom w żałobie, którą mogę dać - to jest coś pięknego - powiedziała w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl.

Julia jest dumna z tego, ile osiągnęła. W pracę przy rodzinnym biznesie jest bardzo zaangażowana. Oprócz tego jest aktywna w mediach społecznościowych i rozpoczyna karierę influencerki. Niemal codziennie pokazuje fanom sceny z jej życia. Trzy miesiące temu uczestniczka show TTV zamówiła swój portret.

"To bajeczny moment, kiedy patrzę w ten przepiękny obraz i widzę na nim kobietę, którą zawsze chciałam być. Jestem bardzo dumna z siebie, że tyle udało mi się osiągnąć w swoim życiu, a to dopiero początek..." - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości