"Damy i wieśniaczki". Julia von Stein odwiedziła swoją "drugą rodzinę". Fani: " "Duży szacunek dla ciebie"

"Królowe życia". Julia von Stein o relacji z tatą
"Królowe życia". Julia von Stein o relacji z tatą
Źródło: player.pl
Julia von Stein wzięła niedawno udział w programie "Damy i wieśniaczki". To właśnie tam na kilka dni przeprowadziła się do zupełnie nieznanego sobie świata. Wykonując serię codziennych zadań związanych z gotowaniem na ogniu, sprzątaniem studni czy organizowaniem niemal miesięcznych zakupów za 100 zł zaprzyjaźniła się z rodziną, która wzięła udział w eksperymencie. Kilka tygodni później razem z mamą i babcią wróciła tam, gdzie wszystko się zaczęło. "Odwiedziny u mojej drugiej rodziny".

Julia von Stein w programie "Damy i wieśniaczki" doświadczyła emocji, których się nie spodziewała. Rodzina, która wzięła udział w programie, przyjęła ją ciepło i sprawiła, że gwiazda TTV poczuła się jak w drugim domu. Niedawno zdecydowała, że chce pokazać to miejsce ukochanej babci i mamie. 

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

Julia von Stein wróciła do rodziny z "Dam i wieśniaczek"

Julia von Stein pojawiła się w show "Królowe życia" i szybko zawładnęła sercami widzów. W programie opowiedziała o swoim nietypowym zawodzie i oprowadziła po miastach, w których żyje. Jej wystawna i szykowna codzienność na kilka dni ustąpiła miejsca na rzecz małego domku na wsi pod Tarnowem. I choć Julia von Stein spodziewała się trudnych, fizycznych prac, nie wiedziała, że pokocha to miejsce i zacznie traktować jak drugi dom. 

Julia von Stein odwiedziła rodzinę z "Dam i wieśniaczek"
Julia von Stein odwiedziła rodzinę z "Dam i wieśniaczek"
Julia von Stein odwiedziła rodzinę z "Dam i wieśniaczek"
Źródło: Instagram

Na początku listopada 2022 roku Julia von Stein poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że razem z mamą i babcią wybiera się w odwiedziny do nowej rodziny. Po kilku chwilach na jej profilu na Instagramie pokazały się urocze relacje z pobytu w Żurowej. 

Królowa życia przekazała prezenty dla Kacperka i spędziła wspaniały dzień w otoczeniu bliskich sobie ludzi. 

"Odwiedziny u mojej drugiej rodziny" - napisała w poście na Instagramie. 

Julia von Stein w "Damach i wieśniaczkach"

Udział Julii von Stein w programie "Damy i wieśniaczki" spotkał się z ogromną aprobatą widzów. Kilka chwil po premierze odcinka w mediach pojawiło się mnóstwo komentarzy oceniających zachowanie młodej dziedziczki pogrzebowego imperium. 

"Oglądając ten program, bardzo Cię polubiłam, bije od Ciebie takie ciepło i dobro. Fajnie, że są tacy ludzie, którym wiedzie się dobrze i nie zapominają o tych, którym wiedzie się gorzej. Duży szacunek dla Ciebie, pozdrawiam" - czytamy w komentarzach pod postem Julii von Stein. 

"Najlepszy odcinek, jaki oglądałam! A na zdjęciach masz czasem identyczny uśmiech jak Kacperek" - napisała jedna z internautek. 

"Jak widać, nawet największe pieniądze nie muszą zmieniać człowieka, jeśli ma coś w głowie i w sercu' - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości