Krystian z "HP" rozstał się z dziewczyną? Fani oburzeni. "Żenujące nabijanie fake obserwatorów"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
"Hotel Paradise". Krystian Ferreti rozstał się z dziewczyną

Krystian Ferretti rozstał się z Oliwią Czajką? Zwycięzca trzeciej edycji "Hotelu Paradise" poinformował o tym za pomocą Instagrama. Do postu dodał smutny opis sytuacji, jednak fani nie uwierzyli w jego słowa. Uważają, że chce tylko podbić tym zasięgi partnerce. "Zrobicie wszystko, żeby się wybić" - piszą zirytowani internauci.

Krystian Ferretti to zwycięzca trzeciej edycji "Hotelu Paradise", który stanął na ścieżce lojalności razem z Basią. Niestety, para ostatecznie się rozstała z powodu różnicy wyznawanych wartości. Zwycięzca show nie szukał nowej miłości, jednak pewnego razu robiąc zakupy w sklepie, spotkał Oliwię Czajkę. Ich chwilowa rozmowa przerodziła się w coś większego i wkrótce para postanowiła ze sobą zamieszkać.

Krystian Ferretti rozstał się z partnerką? "To już niestety koniec"

Krystian Ferretti i Oliwia Czajka wiedli spokojne i szczęśliwe życie, którym chętnie chwalili się w mediach społecznościowych. Zakochani powiększyli nawet swoją rodzinę o kilka zwierząt: kota i dwa króliki. Ostatnio jednak Krystian Ferretti opublikował na Instagramie smutne zdjęcie, na którym widzimy, jak samotnie wpatruje się w drinka. Celebryta poinformował fanów, że rozstał się z Oliwią Czajką, ponieważ wspólnie stwierdzili, że ich dalszy związek nie ma już sensu. 

"Nie wiem, jak to powiedzieć. Jestem w ciężkim szoku. Doszliśmy do wniosku, że ciągnięcie tego dalej nie ma sensu…" - napisał.

Krystian Ferretti nie zdradził powodów rozstania, jednak z opisu postu można wywnioskować, że czuje się bardzo zraniony. Podkreślił też, że nie jest zadowolony z postawy Oliwii Czajki w tej sprawie.

"Myślałem, że ten moment nigdy nie nastanie, ale z drugiej strony przeczuwałem. To już niestety koniec. Nie będę pisał dlaczego. Oliwka za to ma wiele do powiedzenia. Szkoda słów Oliwia. Nie wiem, jak mogłaś zrobić mi coś takiego" - napisał.

Celebryta wyłączył możliwość komentowania pod tym postem, jednak fani nie dali za wygraną i wywęszyli podstęp.

Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?
Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość? Blondino z "Hotelu Paradise" opowiedział szczerze o miłosnej historii, która wydarzyła się na planie jego teledysku.

Krystian Ferretti i Oliwia Czajka sfingowali rozstanie? Fani oburzeni

Pod innymi wpisami zwycięzcy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" posypała się prawdziwa lawina komentarzy. Internauci zauważyli, że mężczyzna wciąż publikuje relacje, na których jest Oliwia Czajka i uznali ich rozstanie za kłamstwo. Komentujący uważają, że Krystian Ferretti tym zabiegiem chce podbić liczbę obserwatorów swojej partnerki. Przypomnijmy, że Oliwia Czajka niedawno padła ofiarą hakerów i straciła na pewien czas swoje konto na Instagramie.

"Niestety, odlajkowuję w tym momencie pana Krystiana. Żenujące...";

"Ładnie rośnie liczba obserwatorów Oliwce. Co za czasy przyszły. Zrobicie wszystko, żeby się wybić";

"Unfollow za marne próby nabicia follow swojej dziewczynie. Słabiutko..." - czytamy w komentarzach.

Na jeden ze wpisów Krystian Ferretti zdecydował się nawet odpowiedzieć. Fanka napisała, że "żenującym jest nabijanie fake obserwujących przez clickbajty". Celebryta stwierdził, że w żadnym aspekcie nie kłamał.

"Żadne clickbait. Opis się zgadza" - napisał Krystian Ferretti i dodał do tego śmiejącą się emotkę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Hotel Paradise

Pozostałe wiadomości