Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem. Fani zachwyceni tym, jak spędzają czas

Krzysztof Radzikowski
Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Radzikowski to jeden z najbardziej znanych i lubianych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie uchylił rąbka tajemnicy i pokazał widzom część swojej codzienności. To jednak zdjęcie, które opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych, wywołało wielką falę zachwytu. "Piękne chwile taty z synem. Cudownie na Was patrzeć" - czytamy pod zdjęciem.

Krzysztof Radzikowski niedawno został ojcem. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje swoje życie prywatne, piękną ukochaną i rodzinne chwile spędzone z synkiem. To właśnie jedną z nich uwiecznił i opublikował na Instagramie. W kilka chwil pod postem pojawiły się setki komentarzy. 

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcie z synem 

Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikował zdjęcie ze spaceru z synkiem. Panowie postanowili dodatkowo umilić sobie ten czas, zajadając lody. Fotografie trafiły na media społecznościowe i w kilka minut wywołały lawinę pozytywnych komentarzy. Internauci zachwycili się przede wszystkim prostotą i prawdziwością tego, co zobrazował celebryta. 

"To są wspaniałe chwile. Dzieci nie potrzebują najdroższych zabawek i luksusów. Tylko czasu z rodzicami" - napisała jedna z obserwatorek Krzysztofa Radzikowskiego. 

"Piękne chwile taty z synem. Cudownie na Was patrzeć" - czytamy pod zdjęciem. 

"Bezcenne chwile z dzieckiem. Wspaniale się na to patrzy" - napisała internautka. 

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swoim wnuku. Czy lubi słowo "babcia"?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Radzikowski o partnerce i dziecku 

To nie pierwszy raz, gdy Krzysztof Radzikowski zachwycił obserwatorów zdjęciem z synkiem. Niedawno postanowił zabrać go także na zawody sportowe, na których był sędzią. Podczas nagrań do programu "99 gra o wszystko" w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o podejściu do wychowania i o tym, czy jego piękna ukochana ma zadatki na gwiazdę.

- Może ma zadatki, ale ona jest raczej skromną cichą osobą. Jak urodził nam się syn, postanowiłem pokazać całą rodzinę. Ale ona nie chce mieszać się w ten świat. Profil na Instagramie ma swój, prywatny. Dodaje zdjęcia tylko dla siebie i znajomych. To też mi się w niej podoba. (...) Ja mam syna w późnym wieku, ale to wynika z mojej kariery sportowej. Uważam, że gdybym się zdecydował na dziecko wcześniej, to mogłoby być przeze mnie trochę zaniedbane. Miałem bardzo dużo wyjazdów, wylotów, treningów, i zawodów. A w tym momencie mój syn i moja rodzina są dla mnie wszystkim. Staram się być z nimi jak najczęściej, jak najwięcej - powiedział Krzysztof Radzikowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości