Krzysztof ze "ŚOPW" zaskakuje. "Nadszedł czas, by dzielić się tą miłością ze światem"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof Żółtak
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof Żółtak
Źródło: Player
Krzysztof Żółtak to bezapelacyjnie jeden z najbardziej znanych uczestników 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od zakończenia emisji show systematycznie pokazuje się w mediach społecznościowych, jednak stroni od mówienia o prywatności. Wiemy jednak, że wciąż rozwija swoją pasję związaną z ezoteryką. To właśnie przy okazji tego tematu wspomniał o miłości.

Krzysztof Żółtak poznał w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" Magdalenę Białas. Para niemal od razu wpadła w sobie oko i zadeklarowała, że wspólnie z tej mąki upiecze chleb. Tak się jednak nie stało. Tuż po zakończeniu emisji show poinformowali, że zdecydowali się na rozwód.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Żółtak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył wyznaniem o miłości

Wielu sympatyków "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czeka z niecierpliwością na informację, że Krzysztof Żółtak znalazł w końcu upragnioną miłość. Choć na razie na próżno szukać w mediach społecznościowych wzmianek o tym, że jego serce jest już zajęte, co jakiś czas pojawiają się sygnały, że uczucie zajmuje w jego codzienności sporo miejsca. Zobaczcie jego ostatni wpis.

"Słońce od 19 kwietnia gości w znaku Byka, a to oznacza, że dla nas, urodzonych pod tym ziemskim znakiem, nadszedł czas rozkwitu! To idealny moment na manifestacje obfitości. Wizualizujcie swoje cele finansowe i zawodowe. Pracujcie ciężko i wytrwale, a hojność wszechświata zaleje was niczym wiosenny deszcz. Pogłębianie więzi. Pielęgnujcie relacje z bliskimi. Byki słyną z lojalności i oddania, a teraz nadszedł czas, by dzielić się tą miłością ze Światem. Dbanie o siebie. Znajdźcie czas na relaks i odpoczynek. Pamiętajcie, że Byki potrzebują czasu dla siebie, by nabrać sił i rozkwitnąć. ‍Podążanie za pasjami. Wykorzystajcie swoją kreatywność i zaangażowanie do realizacji swoich marzeń. Słońce w Byku dodaje Wam odwagi i motywacji, byście sięgnęli po to, czego pragniecie. Pamiętajmy, że Byki to znaki silne, wytrwałe i zdecydowane. Mamy w sobie moc, by osiągnąć wszystko, czego pragniemy. Wykorzystajmy energię tego wyjątkowego czasu, by rozwijać się, tworzyć i czerpać radość z życia!"

Fragment o miłości w poście Krzysztofa Żółtaka był sygnałem dla wielu jego obserwatorów, że mężczyzna otworzył się na nowe uczucie. Jak myślicie, zobaczymy go niedługo w objęciach wybranki serca? Trzymamy za to kciuki!

Krzysztof Żółtak zaskoczył wyznaniem dotyczącym Magdaleny Białas

Rozstanie Krzysztofa Żółtaka i Magdaleny Białas zaskoczyło wielu fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Powody ich decyzji nie są znane, a oboje systematycznie odmawiają komentarza w tej sprawie. Podsumowanie roku, które pojawiło się na instagramowym koncie bohatera miłosnego show wywołało burzę spekulacji. Wszystko dlatego, że mężczyzna mimo rozwodu, ślub z Magdą Białas określił jako jeden z najszczęśliwszych dni w życiu.

"Rok 2023 był dla mnie rokiem bardzo intensywnym, zaskakującym i pełnym emocji. W lutym dowiedziałem się, że ekspertki z programu telewizyjnego znalazły dla mnie żonę. Była to dla mnie wielka radość, coś fantastycznego. A już miesiąc później, wziąłem ślub. Ten dzień był dla mnie jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Czułem się jak w bajce. Byłem tak szczęśliwy, że nie mogłem uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Rok 2023 to rok pierwszych podróży zagranicznych. Podróż poślubna odbyła się do Hiszpanii, była niezapomnianym przeżyciem. A w wakacje wybrałem się do Chorwacji. Jest to również rok pod znakiem zmian i przemian. Zwiększyłem swoją pewność siebie i samoświadomość. Poznałem wiele fantastycznych osób, nawiązały się nowe znajomości. Rozwijałem się mentalnie i emocjonalnie. Ten rok był dla mnie bardzo ważny. Nauczyłem się wiele o sobie. Jestem wdzięczny za wszystkie doświadczenia, które mnie spotkały i z niecierpliwością czekam na to co przyniesie kolejny rok" - napisał Krzysztof.

"Chciałbym życzyć sobie, ale również wam: niech nadchodzący rok 2024 będzie czasem pełnym zdrowia, miłości i szczęścia. Niech spełnią się wszystkie marzenia i plany. Szczególnie życzę, abyśmy nie bali się być sobą. Bądźmy otwarci na nowe doświadczenia i wyzwania. Niech Nowy Rok będzie czasem pełnym emocji i przeżywania wielu wspaniałych chwil, które pozostaną w pamięci na zawsze" - dodał na koniec.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości