Laura z "HP" zaskoczyła nowym zdjęciem z Kasprem. Co z ich związkiem?

"Hotel Paradise". Kasper Nowakowski i Laura Tarkota
"Hotel Paradise". Kasper Nowakowski i Laura Tarkota
Źródło: player.pl
Laura Tarkota i Kasper Nowakowski wzięli udział w 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć ich drogi w rajskim show się nie połączyły, widzowie zobaczyli, że mają szansę na prawdziwe uczucie. Ich przewidywania okazały się trafne. Po zakończeniu emisji programu okazało się, że są razem. Jak teraz wygląda ich życie? Niedawno opublikowali zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie wśród fanów "Hotelu Paradise".

Pod koniec 2022 roku Laura Tarkota i Kasper Nowakowski poinformowali, że zamierzają razem zamieszkać. Para skupiła się na budowaniu relacji i odnajdywaniu się w świecie mediów i show-biznesu. Sprawdzamy, jak po czasie im się wiedzie. Zobaczcie sami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" są razem po programie
Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" są razem po programie. Opowiedzieli o swoim związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Laura Tarkota i Kasper Nowakowski są jeszcze w związku?

Choć wiemy, że wielu widzom ciężko uwierzyć w to, że w programie telewizyjnym można znaleźć prawdziwą miłość, Laura Tarkota i Kasper Nowakowski udowadniają, że wszystko jest możliwe. Para wciąż bowiem pokazuje swoje zakochanie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedno z niedawnych zdjęć, które pojawiło się na Instagramie, sprawiło, że grupki fanów programu rozgrzały się do czerwoności. Zobaczcie:

Laura Tarkota i Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise"
Laura Tarkota i Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise"
Źródło: Instagram

Fani programu nie kryli zadowolenia z tego, że Laura i Kasper kontynuują swoje uczucie i odnaleźli w swoich ramionach szczęście.

"Pięknie razem wyglądacie!";

"Czuję, że będzie z tego ślub";

"Moja ulubiona para z "Hotelu Paradise"! Trzymam za was kciuki" - czytamy.

Laura Tarkota i Kasper Nowakowski z "Hotelu Paradise" o związku

Wraz z końcem 2023 roku Laura Tarkota udzieliła nam krótkiego wywiadu, w którym uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, co działo się w jej życiu.

- U nas dużo się dzieje, w social mediach jest nas troszkę mniej, bo cały ostatni rok przepracowaliśmy, nie udało się nam nawet pojechać na wakacje. Dlaczego? W przyszłym roku kupujemy razem mieszkanie! Planujemy wrócić do dzielenia się życiem w mediach społecznościach z nowym rokiem, jak tylko będziemy mieć chwilę oddechu. Od marca mieszkamy razem, ale kupno wspólnego mieszkania, to już wyższy poziom, więc czekamy na nowy rok, klucze do odebrania i niekończący się serial pt. "remont i urządzanie" - wyjasniła.

Po zakończeniu programu Laura Tarkota postanowiła spełnić jedno ze swoich biznesowych marzeń. Otworzyła butik z ubraniami. Zobaczcie, co w grudniu 2023 roku powiedziała nam na temat życia u boku Kaspra.

- Od "Hotelu Paradise" mijają właśnie dwa lata, nie wiemy kiedy to minęło, jeszcze wczoraj pamiętam, jak martwiliśmy się ciągłymi rozjazdami między Rybnikiem a Łodzią, a teraz jest wizja odebrania wspólnych kluczy do naszego własnego mieszkanka. Nasza relacja ma się jak najlepiej. To spełnienie naszych marzeń i nie możemy się doczekać! Wracamy z nowym rokiem - zapowiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości