Łukasz z "HP All Stars" pokazał zaskakujące zdjęcie z zaręczyn. Zobaczcie sami

Łukasz Hryniewicki "Hotel Paradise 4"
Łukasz z "Hotelu Paradise"
Źródło: Player
Łukasz Hryniewicki był uczestnikiem 4. edycji "Hotelu Paradise", jednak powrócił w specjalnym wydaniu programu "Hotel Paradise All Stars", gdzie znów zwrócił na siebie uwagę. Teraz zaskoczył internautów, publikując zdjęcie z... oświadczyn! Zobaczcie sami.

Łukasz Hryniewicki dał się poznać widzom w 4. edycji programu "Hotel Paradise", w którym poznał Nanę Majos. Para bardzo szybko poczuła się dobrze w swoim towarzystwie, a niedługo później oficjalnie zostali parą. Nie dało się ukryć, że Łukasz i Nana byli ulubieńcami widzów, którzy po zakończeniu show śledzili ich losy w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ELDURSI_7SEZONRODZINA
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Łukasz Hryniewicki i Nana Majos — jak potoczył się ich związek?

Co ciekawe, Nana nagrała piosenkę do kolejnej edycji "Hotelu Paradise" pod tytułem "Ty i ja", a w teledysku wystąpiła właśnie z Łukaszem.

Niestety, związek Nany i Łukasza nie przetrwał próby czasu. Po pewnym czasie para usunęła wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych i poinformowali o rozstaniu. Nana Majos w jednym z wpisów na Instagramie napisała, że jej rozstanie z Łukaszem nie przebiegło miło.

"Właśnie Łukasz odjechał ze wszystkimi swoimi rzeczami z przeprowadzki. Nawet nie wiecie, jaką poczułam ulgę, że już kompletnie nic nas nie łączy. Nie powiem, że było to przyjemne spotkanie, ale przynajmniej ostatnie. Cieszę się, że jedyne co mieliśmy wspólnego to jakieś duperelki, a nie np. mieszkanie czy nie daj Boże… " - napisała wymownie Nana Majos dodając do wypowiedzi emotikonę kobiety w ciąży.

W lutym tego roku Nana w rozmowie z nami wyjawiła, że nie ma kontaktu z Łukaszem.

"Nie mamy żadnego kontaktu. Mamy zablokowanych siebie na wszystkich komunikatorach" - wyjawiła.

Łukasz Hryniewicki pokazał zdjęcie z zaręczyn

Jak się okazało, para spotkała się ponownie ku zaskoczeniu widzów i swoim w programie "Hotel Paradise All Stars". Ich relacje nie należały do najlepszych, a po kilku odcinkach Nana, mając możliwość odesłania jednego z uczestników do domu, wybrała właśnie swojego eks.

Kiedy po pewnym czasie Nana miała okazję przywrócić jedną osobę do programu, znów wybrała właśnie Łukasza, chcąc mu pokazać, że nie chowa do niego urazy i dojrzała już po rozstaniu z nim, jednak ich relacje nadal pozostały chłodne. Obecnie Łukasz jest w parze z Luizą, a Nana z Blondino.

Łukasz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Często pokazuje na Instagramie, jak spędza wolny czas. Ostatnio uczestnik "Hotelu Paradise All Stars" wybrał się na festiwal Tomorrowland. To właśnie stamtąd dodał zdjęcie na Instagramie, którym zaskoczył internautów.

Łukasz na festiwalu bawi się w towarzystwie Niny, z którą publikuje sporo zdjęć. Na jednym z nich uczestnik klęczy przed znajomą, w wymowny sposób.

"Zaręczyny na Tomorrowlandzie" - napisał uczestnik.

Łukasz Hryniewiecki pokazał zdjęcie z zaręczyn
Łukasz Hryniewiecki pokazał zdjęcie z zaręczyn
Łukasz Hryniewiecki pokazał zdjęcie z zaręczyn
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości