Maksym Skripkin to nowy uczestnik "True Love". Co o nim wiemy?

Maksym Skripkin z "True Love"
Maksym Skripkin z "True Love". Kim jest nowy uczestnik?
Źródło: Materiały prasowe
Miniona Ceremonia Miłości wprowadziła wielkie zmiany w willi "True Love". Uczestnicy zdecydowali się na roszady i tylko jedna para została przy swoim pierwotnym wyborze. Wszystko może się jednak zmienić, bowiem do rajskich bram zapukają... nowi uczestnicy. Jednym z nich jest Maksym Skripkin. Co o nim wiemy?

Maksym Skripkin zamieszka wraz z pozostałymi singlami w willi "True Love". Czy odnajdzie tam tę jedyną? Jak zareagują na niego pozostali mieszkańcy? O tym widzowie przekonają się już w 21. odcinku programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" - Dawid szczerze o Oliwii

Maksym Skripkin - wiek, zawód, skąd pochodzi

Maksym Skripkin ma 28 lat i mieszka w Warszawie. 10 lat temu przeprowadził się z Białorusi do Polski na studia. Na co dzień pracuje jako specjalista e-commerce oraz agent nieruchomości. Jak przyznaje, jego pasją jest sport, a dbanie o sylwetkę i formę zajmuje mu większość wolnego czasu. Chętnie kształci się też w dziedzinie psychologii i dba o rozwój osobisty.

Maksym, wchodząc do programu przyznał, że chce sprawdzić, czy odnajdzie upragnioną miłość na rajskiej wyspie.

Jak deklaruje, swoją postawą i osobowością sprawia, że każda dziewczyna może czuć się przy nim bezpiecznie. Jest wysoki, muskularny, uczciwy wobec siebie i innych. Nie waha się także stanąć w obronie swoich bliskich. Z natury jest sangwinikiem – stara się żyć chwilą, z zasady jest uśmiechnięty i pogodny.

Maksym Skripkin z "True Love"
Maksym Skripkin z "True Love"
Maksym Skripkin z "True Love"
Źródło: Materiały Prasowe

Maksym Skripkin - charakter, związki, wymarzona partnerka

Maksym Skripkin to dusza towarzystwa. Świetnie odnajduje się w nowym otoczeniu, zawsze ma dużo do powiedzenia i bardzo szybko zjednuje sobie ludzi. W grupie stawia się na pozycji lidera. Jest świadomy tego, że mężczyźni widzą w nim konkurencję, ale lubi rywalizować i udowadniać swoją wyższość. Jak zareagują na niego panowie zamieszkali w willi "True Love"?

Maksym Skripkin otwarcie mówi o swoich doświadczeniach i związkach. W przeszłości był bowiem zaręczony, jednak jego związek szybko zweryfikowało zachowanie wybranki. W programie bardzo chciałby znaleźć swoją drugą połówkę. Uczestnik deklaruje, że wygląd kobiety nie ma dla niego znaczenia. Najważniejsze jest, żeby kobieta była szczera, zaradna i miała swoje pasje.

"True Love"- lista uczestników i uczestniczek

Do tej pory w programie "True Love" wystąpili:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

W trakcie programu "True Love" uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje podczas wakacji na Karaibach. W czasie Ceremonii Prawdy zostaną poddani testowi wykrywaczem kłamstw, który pokaże, kto angażuje się w związek i jakie ma poglądy na miłość i wierność.

Podczas Ceremonii Miłości zebrane informacje, pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych uczestników. Program poprowadzi Edyta Zając. "True Love" na antenie TVN7 będzie można oglądać od 27 lutego 2023 roku od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości