Programy

Nie żyje uczestnik "Mam Talent!". Roman Gładyś napisał piosenkę dla Agnieszki Chylińskiej

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Zmarł uczestnik "Mam talent!". Roman Gładyś to naukowiec, muzyk i wynalazca. Mężczyzna odszedł 30 stycznia w wieku 79 lat. Poinformowano już o jego pogrzebie, poznajcie szczegóły.

Roman Gładyś brał udział w wielu programach rozrywkowych. W stacji TVN wystąpił w "Mam talent!", w którym oczarował jurorów. Mężczyzna był nie tylko muzykiem-amatorem, ale i naukowcem oraz wynalazcą! Wyróżniał się niesamowitą osobowością.

Roman Gładyś nie żyje. Kiedy odbędzie się pogrzeb uczestnika "Mam talent!"?

Roman Gładyś zmarł 30 stycznia br. w wieku 79 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 3 lutego o godzinie 12.00, w parafii Świętej Trójcy w Skarżysku Kościelnym. Muzyk spocznie w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym.

Mężczyzna trafił do programu "Mam talent!" w 2014 r. Zaskoczył Agnieszkę Chylińską tym, że sześć lat wcześniej napisał dla niej piosenkę "Miłość nad Bałtykiem".

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć" Finalistka "Projekt Lady" chciałaby odzyskać kontakt ze swoim tatą? "Powoli akceptuję fakt, że tego ojca nigdy nie będę mieć". Źródło: co za tydzień

Kim był Roman Gładyś?

Agustin Egurrola również był oczarowany uczestnikiem. Bardzo dobrze go ocenił.

"Panie Romanie, ja kupuję pana płytę, wrzucam do samochodu i czuję, że będę miał niezłe atrakcje w tym samochodzie! Ja widzę pana po raz pierwszy i dla mnie pan jest zjawiskowy" - powiedział w programie juror.

Roman Gładyś kochał muzykę. Nie tylko wykonywał piosenki, ale również pisał teksty i komponował muzykę. Był ponadto założycielem zespołu "Śpiewające Słoneczniki" oraz chóru "Romano". Mało kto zdawał sobie sprawę, że mężczyzna stworzył około 200 projektów klawiatur i zapisów nutowych, które były opiniowane przez specjalistów z Instytutu Pedagogiki Muzycznej w Warszawie.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości