Nie żyje uczestnik "Mam Talent!". Roman Gładyś napisał piosenkę dla Agnieszki Chylińskiej

Nie żyje uczestnik "Mam talent!". Kim był Roman Gładyś?
Nie żyje uczestnik "Mam talent!". Kim był Roman Gładyś?
Źródło: TVN
Zmarł uczestnik "Mam talent!". Roman Gładyś to naukowiec, muzyk i wynalazca. Mężczyzna odszedł 30 stycznia w wieku 79 lat. Poinformowano już o jego pogrzebie, poznajcie szczegóły.

Roman Gładyś brał udział w wielu programach rozrywkowych. W stacji TVN wystąpił w "Mam talent!", w którym oczarował jurorów. Mężczyzna był nie tylko muzykiem-amatorem, ale i naukowcem oraz wynalazcą! Wyróżniał się niesamowitą osobowością.

Roman Gładyś nie żyje. Kiedy odbędzie się pogrzeb uczestnika "Mam talent!"?

Roman Gładyś zmarł 30 stycznia br. w wieku 79 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 3 lutego o godzinie 12.00, w parafii Świętej Trójcy w Skarżysku Kościelnym. Muzyk spocznie w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym.

Mężczyzna trafił do programu "Mam talent!" w 2014 r. Zaskoczył Agnieszkę Chylińską tym, że sześć lat wcześniej napisał dla niej piosenkę "Miłość nad Bałtykiem".

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Finalistka "Projekt Lady" chciałaby odzyskać kontakt ze swoim tatą? "Powoli akceptuję fakt, że tego ojca nigdy nie będę mieć".
Źródło: co za tydzień

Kim był Roman Gładyś?

Agustin Egurrola również był oczarowany uczestnikiem. Bardzo dobrze go ocenił.

"Panie Romanie, ja kupuję pana płytę, wrzucam do samochodu i czuję, że będę miał niezłe atrakcje w tym samochodzie! Ja widzę pana po raz pierwszy i dla mnie pan jest zjawiskowy" - powiedział w programie juror.

Roman Gładyś kochał muzykę. Nie tylko wykonywał piosenki, ale również pisał teksty i komponował muzykę. Był ponadto założycielem zespołu "Śpiewające Słoneczniki" oraz chóru "Romano". Mało kto zdawał sobie sprawę, że mężczyzna stworzył około 200 projektów klawiatur i zapisów nutowych, które były opiniowane przez specjalistów z Instytutu Pedagogiki Muzycznej w Warszawie.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości