Mama Izy Zeiske nie mieszka z córką. Ma własne mieszkanie. Zobaczcie, jak wygląda

"Gogglebox. Przed telewizorem", TTV, Izabela Zeiske
"Gogglebox". Izabela Zeiske
Źródło: x-news
Iza Zeiske ma niezwykłą więź ze swoją mamą. Pani Renata od kilku sezonów komentuje wraz z córką i wnukiem programy telewizyjne w "Gogglebox. Przed telewizorem", jednak jak się okazało, nie mieszka z nimi. Ostatnio Iza Zeiske pokazała mieszkanie mamy. Zaskoczeni?

Iza Zeiske wraz z synem Joachimem od wielu lat komentują ulubione programy, seriale i filmy w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Ich niezwykła relacja wywołała duże poruszenie wśród widzów, którzy zaczęli śledzić ich życie w mediach społecznościowych.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

Iza Zeiske ma wyjątkową więź z mamą

Od kilku sezonów do Izy i Joachima dołączyła również seniorka rodu — mama Izabeli. Widzowie bardzo szybko polubili czarny humor babci Joachima, a także jej kąśliwe żarty, nie zawsze kierowane tylko do osób widocznych na ekranie telewizora.

Jakiś czas temu Iza Zeiske powiadomiła internautów, że jej mama wylądowała w szpitalu. Wszystko przez problemy z krążeniem u 87-latki.

"Miałam bardzo ciężki dzień. Mama trafiła do szpitala [...] Mnie się pewne rzeczy nie podobały. Mama nie chciała jechać do pani doktor, choć leciała jej krew z nosa, to mówiła, że wszystko jest w porządku. 87 lat, widziałam te opuchlizny, mama ma straszne problemy krążeniowe" - pisała.

Tak mieszka mama Izy Zeiske

Na szczęście po kilku dniach wszystko wróciło do normy, a mamę Izy Zeiske możemy oglądać w nowych odcinkach programu. Internauci i fani rodziny Zeiske myśleli, że pani Renata mieszka wraz z córką i wnukiem. Jakim zdziwieniem okazało się, że pani Renata ma własne mieszkanie.

Ostatnio z odwiedzinami do niej przyszła Iza Zeiske, która pokazała, jak wygląda mieszkanie jej mamy.

Iza Zeiske pokazała mieszkanie mamy
Iza Zeiske pokazała mieszkanie mamy
Iza Zeiske pokazała mieszkanie mamy
Źródło: Instagram
Iza Zeiske pokazała jak mieszka jej mama
Iza Zeiske pokazała jak mieszka jej mama
Iza Zeiske pokazała jak mieszka jej mama
Źródło: Instagram
Tak wygląda mieszkanie mamy Izy Zeiske
Tak wygląda mieszkanie mamy Izy Zeiske
Tak wygląda mieszkanie mamy Izy Zeiske
Źródło: Instagram

Ostatnio Iza Zeiske świętowała urodziny. Z tej okazji postanowiła spędzić ten dzień z najbliższymi, m.in. ze swoją mamą Renatą. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem".

"Kochani... wszystkim... bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za przepiękne, pełne życzliwości życzenia urodzinowe... Całym sercem cieszę się, że przeżyłam kolejny rok w zdrowiu i radości w otoczeniu mojej WSPANIAŁEJ RODZINKI I PRZYJACIÓŁ... Mamy, która mnie urodziła. Męża i Dzieci wspierających mnie zawsze i we wszystkim... a przede wszystkim tego, że potrafię radować każdą chwilą życia i czerpać to co dobre... a o tym co złe szybko zapominać... każdemu dobrze życzyć... nawet tym, co nie są w stosunku do mnie pozytywni... nie skupiać się na Nich — myślę, że dlatego jestem naprawdę SZCZĘŚLIWA. I tego WAM również życzę...chwytajcie każdą chwilę radości i na tym się skupiajcie... bądźcie życzliwi dla ludzi... a zobaczycie, że to się opłaci... KOCHANI... dużo, dużo... radości życia WSZYSTKIM życzę... BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI... ale pamiętajcie, że to też od Was zależy" - napisała Iza Zesike pod zdjęciem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości