"True Love" – co się wydarzy w pierwszym odcinku programu?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" - zapoznanie uczestników

W pierwszym odcinku programu "True Love" uczestnicy prowadzeni Głosem Serca zmierzają do willi, w której spędzą najbliższe tygodnie. Widowiskowy rejs będzie źródłem niezapomnianych przeżyć, ale także idealną okazją do czujnych obserwacji i pogłębiania znajomości. Jak zachowają się single na początku rajskiej przygody? Kogo wybiorą podczas Ceremonii Miłości?

Odnalezienie prawdziwej miłości bywa trudną sztuką. Chcąc zwiększyć swoje szanse, na karaibskim wybrzeżu spotykają się bohaterowie całkiem nowego programu "True Love" . Uczestnicy niewątpliwie są gotowi na głębokie uczucie, ale czy odważą się na totalną szczerość? Żeby zdobyć wygraną pieniężną, naprawdę muszą się zakochać. W tym show nie ma miejsca na miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" – pierwszy odcinek

W pierwszym odcinku "True Love" poznamy dziesięcioro przebojowych singli. Dowiemy się, jakie są ich pasje, marzenia i sercowa przeszłość. Uczestnicy opowiedzą także o swoich miłosnych oczekiwaniach. Czy ich przeznaczenie czeka na wyspie?

Po wstępnym zapoznaniu się bohaterów, Głos Serca prowadzi ich do rajskiej willi. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprzyja bliższym kontaktom i nieśmiałemu okazywaniu sympatii. Te krótkie, wspólne chwile muszą wystarczyć. Już wieczorem przystąpią do Ceremonii Miłości, na której po raz pierwszy połączą się w pary. Czy miłosna wyliczanka będzie dla nich łaskawa?

"True Love" – o czym jest program? Zasady

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

Do tej pory wiadomo, że w programie "True Love" wystąpią:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości