Mariusz Kozak o sformalizowaniu związku z partnerem. Zdradził nam, co z ich ślubem

Premiera "Pokusy". Mariusz Kozak i Sebastian Szarata
Premiera "Pokusy". Mariusz Kozak i Sebastian Szarata
Źródło: MWMEDIA
Mariusz Kozak znany z "Gogglebox. Przed telewizorem" jest w związku z Sebastianem Szaratą, który towarzyszył mu w programie "99. Gra o wszystko". Panowie opowiedzieli nam o swoim związku. W kolejnej rozmowie z Dagmarą Olszewską Mariusz Kozak zdradził, czy planuje ze swoim ukochanym ślub. Nawiązał do sytuacji związków partnerskich w Polsce. 

Ważnym mężczyzną w życiu Mariusza Kozaka jest Jacek Szawioła. Kiedyś byli parą, a po rozstaniu wciąż partnerują sobie na kanapie w "Goggleboxie". Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał ich, jak udało im się utrzymać pozytywną relację po zakończeniu związku. Chłopaki wspominali, że walczyli o swój związek.

"Dla nas to było kolejne rozstanie. To finalne rozstanie było już takim, że spróbowaliśmy wszystkiego, byliśmy na terapii i użyliśmy wszystkich narzędzi, żeby ocalić ten związek. Nie udało się. Zawsze nas łączyła przyjaźń, natomiast nie namiętność. Później to był związek kazirodczy, bo zachowywaliśmy się jak bracia" - śmiał się Jacek Szawioła.

Mariusz Kozak rozpoczął nowy etap w życiu u boku projektanta Sebastiana Szaraty. Poznajcie ich wspólną historię.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

KOZAK_MALZENSTWO
Mariusz Kozak o małżeństwie. Mówi o sytuacji w Polsce
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata już jakiś czas temu potwierdzili związek. Coraz częściej pokazują się razem na oficjalnych wydarzeniach. Panowie wystąpili nawet w klipie do singla znanej piosenkarki.

"Przytulamy się w teledysku Ani Wyszkoni. Zobaczcie!" - pochwalił się nowym uczuciem Mariusz Kozak.

Bohater "Gogglebox" poznał już rodzinę partnera. Najbardziej do gustu przypadła mu seniorka rodu - babcia.

- Teściowa jest bardzo fajna. Od razu się polubiliśmy i nie było żadnych problemów. Sebastiana rodzina jest bardzo otwarta i fajna, a najlepsza jest Sebastiana babcia. Tak jak w Sebastiana gminie 95% głosowało w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę, tak babcia jest w tych 5%. Więc to taka "lewacka babcia" - opowiedział ze śmiechem w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Mariusz Kozak o małżeństwie

Mariusz Kozak podczas wywiadu przeprowadzonego przez Dagmarę Olszewską z cozatydzien.tvn.pl powiedział, czy myśli o ślubie ze swoim ukochanym. Przyznał, że nawet jeśli bardzo by tego chciał, to na ten moment nie widzi żadnych szans.

- Na razie nie myślimy o sformalizowaniu naszego związku, bo w kraju, w którym żyjemy, jest to niemożliwe. A nawet gdy zrobimy to w innym kraju, to nasze państwo nie będzie tego akceptować, więc uważam, że takie rzeczy są bez sensu, dopóki będziemy żyć w kraju, w którym władza jest dość homofobiczna, w którym władza straszy ludzi społecznością LGBT, i która uważa nas za jakieś wynaturzenia i zboczenia. Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni i będziemy mogli myśleć o formalizacji tego związku - wyznał w rozmowie.

O ślubie nie myślą jeszcze Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak z programu "Prince Charming". Opowiadali za to, że chcieliby zostać rodzicami. Na razie opiekują się wspólnym pieskiem, a o posiadaniu w Polsce dziecka przez pary homoseksualne mówią w kontekście problemów.

"Żeby mieć dziecko, zwłaszcza dla osób homoseksualnych, musisz czuć, że to jest na pewno ten moment, że jesteś gotowy na to, że twoje otoczenie jest na to gotowe. Bo nie wiem, czy dziecko adoptowane teraz przez parę jednopłciową w Polsce miałoby łatwo. Chodzi mi o szkołę, o to, jak jest postrzegane. Wiemy, że dzieci potrafią być bezwzględne i okrutne. Wydaje mi się, że ten strach przed tym, co ono by przeżywało w szkole, jest większy niż chęć posiadania dziecka" - wyznał Jacek Jelonek w rozmowie z Jastrząb Post.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości