Programy

Tatiana Okupnik pojawi się w "Mask Singer". Jaką odegra rolę?

Programy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Tatania Okupnik pojawi się w nowym odcinku "Mask Singer"

Tatiana Okupnik od wielu lat żyje z dala od show-biznesu, z którego wycofała się po cichu. Teraz jednak popularna wokalistka wraca do telewizji za sprawą programu "Mask Singer". Gwiazda zasiądzie obok detektywów już w najbliższym odcinku.

"Mask Singer" to nowy program telewizji TVN, który z marszu podbił serca widzów. W niecodziennym formacie fani mogą oglądać zmagania wokalne sławnych osób, które kryją się pod maskami. Celebryci modulują głosy i dają jedynie lakoniczne podpowiedzi na temat tego, kim mogą być naprawdę. Ich tożsamość próbują odgadnąć programowi detektywi: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński oraz Julia Kamińska. Czasami do ich grona dołącza gość specjalny, a w tym tygodniu będzie nim Tatiana Okupnik.

Tatiana Okupnik wcieli się w detektywa w "Mask Singer"

Tatiana Okupnik jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, jednak tym razem samodzielnie nie pochwaliła się tajemnicą. Zrobiła to jednak za nią produkcja "Mask Singer", która na Instagramie ogłosiła, że znów zobaczymy wokalistkę w telewizji. Gwiazda wystąpi bowiem w najnowszym odcinku programu, który zostanie wyemitowany w sobotę 30 kwietnia na antenie TVN.

"Tatiana Okupnik wspomoże w śledztwie naszych detektywów już w najbliższą sobotę!" - czytamy.

Fani nie ukrywali radości z tej wiadomości.

"Po pierwszym występie Bociana myślałem, że to Tatiana";

"Uwielbiamy!";

"Super! Nie mogę się doczekać" - pisali w komentarzach.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość? Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Tatiana Okupnik wiele lat temu odeszła z show-biznesu

Tatiana Okupnik zyskała sławę dzięki występom z zespołem Blue Cafe, z którym pojechała nawet reprezentować Polskę na Eurowizji. Po paśmie wielkich sukcesów i wielu latach wspólnej pracy gwiazda zdecydowała rozstać się z grupą i rozwijać karierę solową. Chociaż ta decyzja do dziś wzbudza wiele kontrowersji, Tatiana Okupnik zdawała się nie przejmować opinią publiczną i szła jak burza: wydała trzy albumy i wzięła udział w kilku znanych programach telewizyjnych. Niedługo później zdecydowała się opuścić show-biznesowe salony i nie pokazywać się więcej na małym ekranie.

Gwiazda skupiła się na życiu rodzinnym. Urodziła dwójkę dzieci i zaczęła być coraz bardziej aktywna na Instagramie. To też właśnie tam Tatiana Okupnik otworzyła się na temat problemów zdrowotnych i depresji poporodowej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości